ktorrent - en to cs translation catalogue (100 entries)

en: Illegal token: %1
cs: Neplatný token: %1

en: Decode error
cs: Chyba v dekódování

en: Unexpected end of input
cs: Neočekávaný konec vstupu

en: Cannot convert %1 to an int
cs: Nelze převést %1 na celé číslo

en: Torrent is incomplete.
cs: Torrent je nekompletní.

en: Waiting for other data checks to finish
cs: Čekám na dokončení ostatních kontrol dat

en: Checking data
cs: Kontroluji data

en: Checking Data
cs: Kontroluji data

en: Cannot open file %1: %2
cs: Nelze otevřít soubor %1: %2

en: Failed to create %1: %2
cs: Nelze vytvořit %1: %2

en: Cannot open %1: %2
cs: Nelze otevřít %1: %2

en: Cannot open %1 for writing: readonly filesystem
cs: Nelze otevřít %1 pro zápis: souborový systém je pouze pro čtení

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
cs: Pokouším se zapsat přes maximální velikost %1

en: Cannot expand file %1: attempting to grow the file beyond the maximum size
cs: Nelze rozšířit soubor %1: pokouším se růst přes maximální velikost

en: Cannot expand file %1: %2
cs: Nelze rozšířit soubor %1: %2

en: Error: Reading past the end of the file %1
cs: Chyba: Čtení za koncem souboru %1

en: Failed to seek file %1: %2
cs: Selhalo nalezení souboru %1: %2

en: Error reading from %1
cs: Chyba při čtení z %1

en: Failed to write to file %1: %2
cs: Zápis do souboru %1 selhal: %2

en: Cannot preallocate diskspace: %1
cs: Nelze předalokovat místo na disku: %1

en: Cannot open index file %1: %2
cs: Nelze otevřít index soubor %1: %2

en: Cannot create file %1: %2
cs: Nelze vytvořit soubor %1: %2

en: Failed to write first chunk to DND file: %1
cs: Nelze zapsat první blok do souboru DND: %1

en: Failed to write last chunk to DND file: %1
cs: Selhalo zapisování posledního bloku do souboru DND: %1

en: Waiting for other move jobs to finish
cs: Čekám na dokončení ostatních úkolů pro skončení

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
cs: Cíl

[ctx: @title job]
en: Moving
cs: Přesouvání

en: Failed to open %1: %2
cs: Nelze otevřít %1: %2

en: Unable to write to a piece mapped read only
cs: Nelze zapisovat do části mapované pouze pro čtení

en: 1 peer | %1 peers
cs[0]: 1 protějšek
cs[1]: %1 protějšky
cs[2]: %1 protějšků

en: Disabled because webseed does not match torrent
cs: Zakázáno protože webový seed se neshoduje s torrentem

en: Not connected
cs: Nepřipojen

en: Resolving proxy %1:%2
cs: Zjišťuji proxy %1:%2

en: Not enough system resources available
cs: Není k dispozici dostatek systémových prostředků

en: Resolving hostname %1
cs: Zjišťuji název počítače %1

en: Connection closed
cs: Spojení uzavřeno

en: Error: request failed: %1
cs: Chyba: požadavek selhal: %1

en: Connected
cs: Připojen

en: Error: Failed to connect to webseed
cs: Chyba: Připojení k webovému seedu selhalo

en: Connecting
cs: Navazuji spojení

en: Failed to connect to webseed
cs: Připojení k webovému seedu selhalo

en: Failed to resolve hostname of webseed
cs: Zjištění jména počítače webového seedu selhalo

en: Error: failed to connect, server not responding
cs: Chyba: spojení selhalo, server neodpovídá

en: Error: request timed out
cs: Chyba: Vypršel časový limit požadavku

en: Redirected without a new location.
cs: Přesměrováno bez nového umístění.

en: Unused for %1 second (Too many connection failures) | Unused for %1 seconds (Too many connection failures)
cs[0]: Nepoužito %1 sekundu (příliš mnoho chyb spojení)
cs[1]: Nepoužito %1 sekundy (příliš mnoho chyb spojení)
cs[2]: Nepoužito %1 sekund (příliš mnoho chyb spojení)

en: Warning: %1
cs: Varování: %1

en: Announcing
cs: Připojuji se

en: Error: %1
cs: Chyba: %1

en: Unknown client
cs: Neznámý klient

en: Corrupted torrent.
cs: Poškozený torrent.

en: Error writing to disk, do you have enough diskspace?
cs: Chyba zápisu na disk, máte dostatek místa?

en: An error occurred while loading <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>
cs: Během načítání <b>%1</b> nastala chyba:<br/><b>%2</b>

en: Unable to create %1: %2
cs: Nelze vytvořit %1: %2

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
cs: Torrent <b>%1</b> již stahujete. Seznam trackerů obou torrentů byl sloučen.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
cs: Již stahujete torrent <b>%1</b>.

en: Cannot create index file: %1
cs: Nelze vytvořit soubor s indexem: %1

en: Not started
cs: Nespuštěno

en: Download completed
cs: Stahování dokončeno

en: Seeding completed
cs: Sdílení dokončeno

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
cs: Sdílím

en: Downloading
cs: Stahuji

en: Stalled
cs: Stojící

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Allocating diskspace
cs: Přidělování diskového prostoru

en: Queued for seeding
cs: Zařazeno do fronty pro sdílení

en: Queued for downloading
cs: Zařazeno do fronty pro stahování

en: Stopped. No space left on device.
cs: Zastaveno. Není místo na disku.

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Superseeding
cs: Super-sdílení

en: Invalid response from tracker
cs: Neplatná odpověď od trackeru

en: Invalid data from tracker
cs: Neplatná data z trackeru

en: Invalid tracker URL
cs: Neplatné URL trackeru

en: Timeout contacting tracker %1
cs: Vypršel časový limit při kontaktování trackeru %1

en: Unable to resolve hostname %1
cs: Nelze rozpoznat název hostitele %1

en: Operation timed out
cs: Čas pro operaci vypršel

en: Failed to download %1: %2
cs: Chyba při stahování %1: %2

en: Error parsing router description.
cs: Chyba při analýze popisu směrování.

en: Forwarding failed:
    Device does not have a WANIPConnection or WANPPPConnection.
cs: Přesměrování selhalo:
    Zařízení nemá WANIPConnection nebo WANPPPConnection.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
cs: Nelze najít službu přesměrování portů v popisu zařízení.

en: Cannot write to %1: %2
cs: Nelze zapisovat do %1: %2

en: Cannot read from %1
cs: Nelze číst z %1

en: Cannot create directory %1
cs: Nelze vytvořit adresář %1

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
cs: Nelze odkázat %1 na %2: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
cs: Nelze přesunout %1 do %2: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
cs: Nelze kopírovat %1 do %2: %3

en: Cannot delete %1: %2
cs: Nelze smazat %1 : %2

en: Cannot create %1: %2
cs: Nelze vytvořit %1: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
cs: Nelze spočítat velikost souboru %1: %2

en: Cannot calculate the filesize: %1
cs: Nelze spočítat velikost souboru: %1

en: Cannot expand file: %1
cs: Nelze rozšířit soubor : %1

en: Cannot seek in file: %1
cs: Nelze hledat v souboru: %1

en: Unable to open file %1: %2
cs: Nelze otevřít soubor %1: %2

en: 1 day  | %1 days
cs[0]: 1 den
cs[1]: %1 dnů
cs[2]: %1

en: General
cs: Obecné

en: Connections
cs: Připojení

en: Disk Input/Output
cs: Diskové I/O

en: Error when writing to disk
cs: Chyba při zápisu na disk

en: Error when reading from disk
cs: Chyba při čtení z disku
