ktorrent - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Illegal token: %1
eo: Maltaŭga ĵetono: %1

en: Decode error
eo: Malkoda eraro

en: Unexpected end of input
eo: Neatendita fino de enigo

en: Cannot convert %1 to an int
eo: Ne povas konverti %1 en entjeron

en: Checking data
eo: Kontrolas datumojn

en: Cannot open file %1: %2
eo: Ne povas malfermi dosieron %1: %2

en: Error reading from %1
eo: Eraro okazis dum legado de %1

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
eo: Fonto

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
eo: Celo

[ctx: @title job]
en: Moving
eo: Ŝovante

en: Failed to open %1: %2
eo: Ne povas malfermi %1 : %2

en: Not connected
eo: Sen konekto

en: OK
eo: Bone

en: Announcing
eo: Konektas

en: Error: %1
eo: Eraro: %1

en: Unknown client
eo: Nekonata kliento

en: Cannot create index file: %1
eo: Ne povas krei indekshavan dosieron: %1

en: Not started
eo: Ne lanĉiĝis

en: Download completed
eo: Elŝuto finiĝis

en: Seeding completed
eo: Finis la fontsendon

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
eo: Fontsendas

en: Downloading
eo: Elŝutas

en: Stalled
eo: Paraliziĝis

en: Stopped
eo: Ĉesis

en: Allocating diskspace
eo: Disponigas diskspacon

en: Stopped. No space left on device.
eo: Ĉesis: disponaĵo estas plenplena.

en: Paused
eo: Paŭzita

en: Invalid response from tracker
eo: Nevalida respondo de servilo

en: Invalid data from tracker
eo: Nevalida datumo de servilo

en: Invalid tracker URL
eo: Nevalida servila retadreso

en: Cannot read from %1
eo: Ne povas legi el %1

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
eo: Ne povas krei simbolan ligilon de %1 al %2: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
eo: Ne povas movi %1 al %2: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
eo: Ne povas kopii %1 al %2: %3

en: Cannot delete %1: %2
eo: Ne povas forigi %1: %2

en: Cannot create %1: %2
eo: Ne povas krei %1: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
eo: Ne povas kalkuli la dosiergrandecon de %1: %2

en: 1 day  | %1 days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: %1 tagoj

en: Connections
eo: Konektoj
