ktorrent - en to et translation catalogue (101 entries)

en: Illegal token: %1
et: Vigane märgis: %1

en: Decode error
et: Dekodeerimise viga

en: Unexpected end of input
et: Ootamatu sisendi lõpp

en: Cannot convert %1 to an int
et: %1 teisendamine täisarvuks nurjus

en: Torrent is incomplete.
et: Torrent pole täielik.

en: Waiting for other data checks to finish
et: Teiste andmekontrollide järel ootamine enne lõpetamist

en: Checking data
et: Andmete kontroll

en: Checking Data
et: Andmete kontroll

en: Cannot open file %1: %2
et: Faili %1 avamine nurjus: %2

en: Failed to create %1: %2
et: %1 loomine nurjus: %2

en: Cannot open %1: %2
et: %1 avamine nurjus: %2

en: Cannot open %1 for writing: readonly filesystem
et: %1 avamine kirjutamiseks nurjus: kirjutuskaitstud failisüsteem

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
et: Püüti kirjuta üle %1 lubatud maksimumsuuruse

en: Cannot expand file %1: attempting to grow the file beyond the maximum size
et: Faili %1 laiendamine nurjus: faili püüti suurendada üle maksimumsuuruse

en: Cannot expand file %1: %2
et: Faili %1 avamine nurjus: %2

en: Error: Reading past the end of the file %1
et: Viga: loeti üle faili %1 lõpu

en: Failed to seek file %1: %2
et: Faili %1 otsimine nurjus: %2

en: Error reading from %1
et: Viga %1 lugemisel

en: Failed to write to file %1: %2
et: Faili %1 kirjutamine nurjus: %2

en: Cannot preallocate diskspace: %1
et: Kettaruumi eraldamine nurjus: %1

en: Cannot open index file %1: %2
et: Indeksifaili %1 avamine nurjus: %2

en: Cannot create file %1: %2
et: Faili %1 loomine nurjus: %2

en: Failed to write first chunk to DND file: %1
et: Esimese tüki kirjutamine faili nurjus: %1

en: Failed to write last chunk to DND file: %1
et: Viimase tüki kirjutamine faili nurjus: %1

en: Waiting for other move jobs to finish
et: Teiste liigutamistööde järel ootamine enne lõpetamist

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
et: Lähtekoht

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
et: Sihtkoht

[ctx: @title job]
en: Moving
et: Liigutamine

en: Failed to open %1: %2
et: %1 avamine nurjus: %2

en: Unable to write to a piece mapped read only
et: Kirjutuskaitstud tükki pole võimalik kirjutada

en: 1 peer | %1 peers
et[0]: 1 masin
et[1]: %1 masinat

en: Disabled because webseed does not match torrent
et: Keelatud, sest veebilevitus ei vasta torrentile

en: Not connected
et: Pole ühendatud

en: Resolving proxy %1:%2
et: Puhverserveri %1 lahendamine: %2

en: Not enough system resources available
et: Süsteemi ressursse napib

en: Resolving hostname %1
et: Masinanime %1 lahendamine

en: Connection closed
et: Ühendus suletud

en: Error: request failed: %1
et: Viga: päring nurjus: %1

en: Connected
et: Ühendatud

en: Error: Failed to connect to webseed
et: Viga: ühendumine veebilevitusega nurjus

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Failed to connect to webseed
et: Ühendumine veebilevitusega nurjus

en: Failed to resolve hostname of webseed
et: Veebilevituse masinanime lahendamine nurjus

en: Error: failed to connect, server not responding
et: Viga: ühendumine nurjus, server ei vasta

en: Error: request timed out
et: Viga: päring aegus

en: Redirected without a new location.
et: Ümber suunatud ilma uue asukohata.

en: Unused for %1 second (Too many connection failures) | Unused for %1 seconds (Too many connection failures)
et[0]: Kasutamata %1 sekund (liiga palju nurjunud ühendusi)
et[1]: Kasutamata %1 sekundit (liiga palju nurjunud ühendusi)

en: Warning: %1
et: Hoiatus: %1

en: Announcing
et: Teatamine

en: Error: %1
et: Viga: %1

en: Unknown client
et: Tundmatu klient

en: Corrupted torrent.
et: Vigane torrent.

en: Error writing to disk, do you have enough diskspace?
et: Viga kettale kirjutamisel: kas kettaruumi on ikka piisavalt?

en: An error occurred while loading <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>
et: <b>%1</b> laadimisel tekkis tõrge:<br/><b>%2</b>

en: Unable to create %1: %2
et: %1 loomine nurjus: %2

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
et: Sa juba laadid torrentit <b>%1</b> alla, mõlema torrenti tracker'ite nimekiri on ühendatud.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
et: Sa juba laadid torrentit <b>%1</b> alla.

en: Cannot create index file: %1
et: Indeksifaili loomine nurjus: %1

en: Not started
et: Pole alustatud

en: Download completed
et: Allalaadimine valmis

en: Seeding completed
et: Levitamine valmis

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
et: Levitamine

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Stalled
et: Seiskunud

en: Stopped
et: Peatatud

en: Allocating diskspace
et: Kettaruumi eraldamine

en: Queued for seeding
et: Järjekorras levitamiseks

en: Queued for downloading
et: Järjekorras allalaadimiseks

en: Stopped. No space left on device.
et: Peatatud. Kettal pole ruumi.

en: Paused
et: Peatatud

en: Superseeding
et: Superlevitamine

en: Invalid response from tracker
et: Vigane vastus tracker'ist

en: Invalid data from tracker
et: Vigased andmed tracker'ist

en: Invalid tracker URL
et: Vigane tracker'i URL

en: Timeout contacting tracker %1
et: Ajaületus ühendumisel tracker'iga %1

en: Unable to resolve hostname %1
et: %1 masinanime lahendamine nurjus

en: Operation timed out
et: Toiming aegus

en: Failed to download %1: %2
et: %1 allalaadimine nurjus: %2

en: Error parsing router description.
et: Viga ruuteri kirjelduse parsimisel.

en: Forwarding failed:
    Device does not have a WANIPConnection or WANPPPConnection.
et: Edasisuunamine nurjus:
    Seadmel puudub WANIPConnection või WANPPPConnection.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
et: Seadme pakutavate teenuste hulgas pole pordi edasisuunamist.

en: Cannot write to %1: %2
et: %1 kirjutamine nurjus: %2

en: Cannot read from %1
et: %1 lugemine nurjus

en: Cannot create directory %1
et: Kataloogi %1 loomine nurjus

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
et: Nimeviida %1 -> %2 loomine nurjus: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
et: %1 liigutamine asukohta %2 nurjus: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
et: %1 kopeerimine asukohta %2 nurjus: %3

en: Cannot delete %1: %2
et: %1 kustutamine nurjus: %2

en: Cannot create %1: %2
et: Ei õnnestunud luua %1: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
et: %1 faili suuruse arvutamine nurjus: %2

en: Cannot calculate the filesize: %1
et: Faili suuruse arvutamine nurjus: %1

en: Cannot expand file: %1
et: Faili laiendamie nurjus: %1

en: Cannot seek in file: %1
et: Otsing failis nurjus: %1

en: Unable to open file %1: %2
et: Faili %1 avamine nurjus: %2

en: %1/s
et: %1/sek

en: 1 day  | %1 days
et[0]: 1 päev
et[1]: %1 päeva

en: General
et: Üldine

en: Connections
et: Ühendused

en: Disk Input/Output
et: Ketta sisedn/väljund

en: Error when writing to disk
et: Viga kettale kirjutamisel

en: Error when reading from disk
et: Viga kettalt lugemisel
