ktorrent - en to eu translation catalogue (102 entries)

en: Illegal token: %1
eu: Token ez-baliozkoa: %1

en: Decode error
eu: Deskodetze-errorea

en: Unexpected end of input
eu: Ustekabeko sarrera-amaiera

en: Cannot convert %1 to an int
eu: %1 ezin da osoko zenbaki bihurtu

en: Torrent is incomplete.
eu: Torrent-a osatu gabe dago.

en: Waiting for other data checks to finish
eu: Beste datu-egiaztapen batzuk amaitzeko zain

en: Checking data
eu: Datuak egiaztatzen

en: Checking Data
eu: Datuak egiaztatzen

en: Cannot open file %1: %2
eu: %1 fitxategia ezin da ireki: %2

en: Failed to create %1: %2
eu: Huts egin du %1 sortzean: %2

en: Cannot open %1: %2
eu: Ezin da %1 ireki : %2

en: Cannot open %1 for writing: readonly filesystem
eu: %1 ezin da idazteko ireki: fitxategi-sistema irakurtzeko soilik

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
eu: %1 gehienezko neurritik gora idaztea saiatzen

en: Cannot expand file %1: attempting to grow the file beyond the maximum size
eu: %1 fitxategia ezin da zabaldu: fitxategia gehienezko neurritik gora handitzea saiatzen

en: Cannot expand file %1: %2
eu: %1 fitxategia ezin da zabaldu: %2

en: Error: Reading past the end of the file %1
eu: Errorea: %1 fitxategiaren amaieratik harago irakurtzen

en: Failed to seek file %1: %2
eu: Huts egin du %1 fitxategia bilatzean: %2

en: Error reading from %1
eu: Errorea gertatu da %1(e)tik irakurtzean

en: Failed to write to file %1: %2
eu: Huts egin du %1 fitxategian idaztean: %2

en: Cannot preallocate diskspace: %1
eu: Diskoko lekua ezin da aurretiaz esleitu: %1

en: Cannot open index file %1: %2
eu: %1 indize-fitxategia ezin da ireki: %2

en: Cannot create file %1: %2
eu: %1 fitxategia ezin da sortu: %2

en: Failed to write first chunk to DND file: %1
eu: Huts egin du lehen zatia DND fitxategian idaztean: %1

en: Failed to write last chunk to DND file: %1
eu: Huts egin du azken zatia DND fitxategian idaztean: %1

en: Waiting for other move jobs to finish
eu: Beste eramate-lan batzuk amaitzeko zain

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
eu: Iturburua

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
eu: Helburua

[ctx: @title job]
en: Moving
eu: Eramaten

en: Failed to open %1: %2
eu: Huts egin du %1 irekitzean: %2

en: Unable to write to a piece mapped read only
eu: Ezin izan da idatzi irakurtzeko soilik mapatutako zati batean

en: 1 peer | %1 peers
eu[0]: Pare 1
eu[1]: %1 pare

en: Disabled because webseed does not match torrent
eu: Desgaituta, web-hazia eta torrent-a bat ez datozelako

en: Not connected
eu: Konektatu gabe

en: Resolving proxy %1:%2
eu: %1 proxya ebazten:%2

en: Not enough system resources available
eu: Ez dago nahikoa sistema-baliabide erabilgarri

en: Resolving hostname %1
eu: %1 ostalari-izena ebazten

en: Connection closed
eu: Konexioa itxi da

en: Error: request failed: %1
eu: Errorea: eskaerak huts egin du: %1

en: Connected
eu: Konektatuta

en: Error: Failed to connect to webseed
eu: Errorea: huts egin du web-hazira konektatzean

en: Connecting
eu: Konektatzen

en: Failed to connect to webseed
eu: Huts egin du web-hazira konektatzean

en: Failed to resolve hostname of webseed
eu: Huts egin du web-haziaren ostalari-izena ebaztean

en: Error: failed to connect, server not responding
eu: Errorea: huts egin du konektatzean, zerbitzariak ez du erantzuten

en: Error: request timed out
eu: Errorea: eskaerak denbora-muga gainditu du

en: Redirected without a new location.
eu: Kokaleku berririk gabe birbideratu da.

en: Unused for %1 second (Too many connection failures) | Unused for %1 seconds (Too many connection failures)
eu[0]: Ez da erabili segundu 1ean (konexio-hutsegite gehiegi)
eu[1]: Ez da erabili %1 segunduan (konexio-hutsegite gehiegi)

en: OK
eu: Ados

en: Warning: %1
eu: Abisua: %1

en: Announcing
eu: Iragartzen

en: Error: %1
eu: Errorea: %1

en: Unknown client
eu: Bezero ezezaguna

en: Corrupted torrent.
eu: Torrent hondatua.

en: Error writing to disk, do you have enough diskspace?
eu: Errorea diskora idaztean, diskoan lekurik gelditzen da?

en: An error occurred while loading <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>
eu: Errore bat gertatu da <b>%1</b> kargatzean:<br/><b>%2</b>

en: Unable to create %1: %2
eu: Ezin da %1 sortu: %2

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
eu: Dagoeneko <b>%1</b> torrent-a deskargatzen ari zara. Bi torrent-en kontrolatzaile-zerrendak fusionatu egin dira.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
eu: Dagoeneko <b>%1</b> torrent-a deskargatzen ari zara.

en: Cannot create index file: %1
eu: Ezin da sortu indize-fitxategia: %1

en: Not started
eu: Abiarazi gabe

en: Download completed
eu: Deskarga osatuta

en: Seeding completed
eu: Ereitea osatuta

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
eu: Ereiten

en: Downloading
eu: Deskargatzen

en: Stalled
eu: Trabatuta

en: Stopped
eu: Geldituta

en: Allocating diskspace
eu: Diskoko lekua esleitzen

en: Queued for seeding
eu: Ereiteko ilaran

en: Queued for downloading
eu: Deskargatzeko ilaran

en: Stopped. No space left on device.
eu: Geldituta. Gailuan ez da lekurik geratzen.

en: Paused
eu: Pausarazita

en: Superseeding
eu: Superereiten

en: Invalid response from tracker
eu: Kontrolatzailearen erantzun baliogabea

en: Invalid data from tracker
eu: Datu baliogabeak kontrolatzailearengandik

en: Invalid tracker URL
eu: Kontrolatzaile-URL baliogabea

en: Timeout contacting tracker %1
eu: Denbora-mugara iritsi da %1 kontrolatzailea kontaktatzean

en: Unable to resolve hostname %1
eu: Ezin da ebatzi %1 ostalari-izena

en: Operation timed out
eu: Eragiketaren denbora-muga gainditu da

en: Failed to download %1: %2
eu: Huts egin du %1 deskargatzean: %2

en: Error parsing router description.
eu: Errorea gertatu da bideratzailearen deskribapena analizatzean.

en: Forwarding failed:
    Device does not have a WANIPConnection or WANPPPConnection.
eu: Birbideratzeak huts egin du:
    Gailuak ez du ez WANIPConnection-ik ez WANPPPConnection-ik.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
eu: Ezin da aurkitu ataka birbideratzeko zerbitzua gailuaren deskribapenean.

en: Cannot write to %1: %2
eu: Ezin da %1(e)(a)n idatzi: %2

en: Cannot read from %1
eu: Ezin da %1 irakurri

en: Cannot create directory %1
eu: Ezin da %1 direktorioa sortu

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
eu: Ezin da esteka sinbolikoa sortu %1(e)tik %2(e)ra: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
eu: %1 ezin da %2(e)ra eraman: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
eu: %1 ezin da %2(e)(a)n kopiatu: %3

en: Cannot delete %1: %2
eu: Ezin da %1 ezabatu: %2

en: Cannot create %1: %2
eu: Ezin da %1 sortu: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
eu: Ezin da kalkulatu %1(r)en fitxategi-neurria: %2

en: Cannot calculate the filesize: %1
eu: Ezin da kalkulatu fitxategi-neurria: %1

en: Cannot expand file: %1
eu: Fitxategia ezin da zabaldu: %1

en: Cannot seek in file: %1
eu: Ezin da fitxategian bilatu: %1

en: Unable to open file %1: %2
eu: Ezin da %1 fitxategia ireki : %2

en: 1 day  | %1 days
eu[0]: egun 1
eu[1]: %1 egun

en: General
eu: Orokorra

en: Connections
eu: Konexioak

en: Tracker
eu: Kontrolatzailea

en: Disk Input/Output
eu: Diskoaren sarrera/irteera

en: Error when writing to disk
eu: Errorea gertatu da diskora idaztean.

en: Error when reading from disk
eu: Errorea diskotik irakurtzerakoan
