ktorrent - en to gl translation catalogue (102 entries)

en: Illegal token: %1
gl: Elemento inaceptábel: %1

en: Decode error
gl: Erro de descodificación

en: Unexpected end of input
gl: Fin de datos inesperado

en: Cannot convert %1 to an int
gl: Non foi posíbel converter %1 nun enteiro

en: Torrent is incomplete.
gl: O torrent está incompleto.

en: Waiting for other data checks to finish
gl: Agardando a que rematen outras comprobacións de datos.

en: Checking data
gl: Estanse a comprobar os datos

en: Checking Data
gl: Comprobando os datos

en: Cannot open file %1: %2
gl: Non foi posíbel acceder ao ficheiro %1 : %2

en: Failed to create %1: %2
gl: Non foi posíbel crear %1: %2

en: Cannot open %1: %2
gl: Non é posíbel abrir %1: %2

en: Cannot open %1 for writing: readonly filesystem
gl: Non é posíbel abrir %1 para escritura: o sistema de ficheiros só admite lectura.

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
gl: Intentáronse gardar máis datos do límite de %1.

en: Cannot expand file %1: attempting to grow the file beyond the maximum size
gl: Non é posíbel expandir o ficheiro %1: intentouse aumentar o tamaño do ficheiro alén do límite.

en: Cannot expand file %1: %2
gl: Non é posíbel expandir o ficheiro %1: %2

en: Error: Reading past the end of the file %1
gl: Produciuse un erro: intentouse ler alén da fin do ficheiro %1.

en: Failed to seek file %1: %2
gl: Non foi posíbel buscar no ficheiro %1: %2

en: Error reading from %1
gl: Aconteceu un erro ao ler de %1

en: Failed to write to file %1: %2
gl: Non foi posíbel gardar datos no ficheiro %1: %2

en: Cannot preallocate diskspace: %1
gl: Non é posíbel reservar espazo de almacenamento: %1

en: Cannot open index file %1: %2
gl: Non é posíbel abrir o ficheiro do índice %1: %2

en: Cannot create file %1: %2
gl: Non é posíbel crear o ficheiro %1: %2

en: Failed to write first chunk to DND file: %1
gl: Non foi posíbel gardar o primeiro anaco no ficheiro DND: %1

en: Failed to write last chunk to DND file: %1
gl: Non foi posíbel gardar o último anaco no ficheiro DND: %1

en: Waiting for other move jobs to finish
gl: Agardando a que rematen outras operacións de movemento.

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
gl: Orixe

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
gl: Destino

[ctx: @title job]
en: Moving
gl: Movendo

en: Failed to open %1: %2
gl: Non foi posíbel abrir %1: %2

en: Unable to write to a piece mapped read only
gl: Non é posíbel escribir nunha peza asociada como de só lectura

en: 1 peer | %1 peers
gl[0]: 1 parceiro
gl[1]: %1 parceiros

en: Disabled because webseed does not match torrent
gl: Desactivado porque as sementes web non coinciden co torrent.

en: Not connected
gl: Non conectado

en: Resolving proxy %1:%2
gl: Estase a resolver o proxy %1:%2

en: Not enough system resources available
gl: Non se dispón de recursos do sistema dabondo.

en: Resolving hostname %1
gl: Estase a resolver o nome de servidor %1

en: Connection closed
gl: Pechouse a conexión

en: Error: request failed: %1
gl: Aconteceu un erro: fallou o pedido: %1

en: Connected
gl: Conectado

en: Error: Failed to connect to webseed
gl: Aconteceu un erro: Non foi posíbel conectar coa semente web

en: Connecting
gl: Estase a conectar

en: Failed to connect to webseed
gl: Non foi posíbel conectar coa semente web

en: Failed to resolve hostname of webseed
gl: Non foi posíbel resolver o nome do servidor da semente web

en: Error: failed to connect, server not responding
gl: Aconteceu un erro: fallou a conexión, o servidor non responde

en: Error: request timed out
gl: Aconteceu un erro: o pedido esgotou o tempo límite

en: Redirected without a new location.
gl: Redirixido sen unha nova localización.

en: Unused for %1 second (Too many connection failures) | Unused for %1 seconds (Too many connection failures)
gl[0]: Ignorado durante %1 segundo (demasiados erros de conexión).
gl[1]: Ignorado durante %1 segundos (demasiados erros de conexión).

en: OK
gl: Aceptar

en: Warning: %1
gl: Advertencia: %1

en: Announcing
gl: Estase a anunciar

en: Error: %1
gl: Erro: %1

en: Unknown client
gl: Cliente descoñecido

en: Corrupted torrent.
gl: Torrent corrompido.

en: Error writing to disk, do you have enough diskspace?
gl: Produciuse un erro ao almacenar datos, dispón de espazo dabondo?

en: An error occurred while loading <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>
gl: Produciuse un erro ao cargar <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>

en: Unable to create %1: %2
gl: Non é posíbel crear %1: %2

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
gl: Xa está a descargar o torrent <b>%1</b>. Xuntáronse as listas de localizadores de ambos os dous torrents.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
gl: Xa está a descargar o torrent <b>%1</b>.

en: Cannot create index file: %1
gl: Non foi posíbel crear o ficheiro índice : %1

en: Not started
gl: Non iniciado

en: Download completed
gl: Descarga completa

en: Seeding completed
gl: Completou a sementeira

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
gl: Estase a espallar

en: Downloading
gl: Descargando

en: Stalled
gl: Á espera

en: Stopped
gl: Detido

en: Allocating diskspace
gl: Estase a reservar o espazo en disco

en: Queued for seeding
gl: Na fila para espallar

en: Queued for downloading
gl: Na fila para descargar

en: Stopped. No space left on device.
gl: Detido. Non queda espazo no dispositivo.

en: Paused
gl: Detido

en: Superseeding
gl: Propagando

en: Invalid response from tracker
gl: A resposta do localizador é incorrecta

en: Invalid data from tracker
gl: Os datos do localizador son incorrectos

en: Invalid tracker URL
gl: O URL do localizador é incorrecto

en: Timeout contacting tracker %1
gl: Esgotouse o tempo límite para contactar co localizador %1.

en: Unable to resolve hostname %1
gl: Non foi posíbel resolver o nome do servidor %1

en: Operation timed out
gl: Esgotouse o tempo límite da operación.

en: Failed to download %1: %2
gl: Non foi posíbel descargar %1: %2

en: Error parsing router description.
gl: Aconteceu un erro ao procesar a descrición do router.

en: Forwarding failed:
    Device does not have a WANIPConnection or WANPPPConnection.
gl: Non se puido realizar o reenvío: 
    O dispositivo carece dunha WANIPConnection ou dunha WANPPPConnection.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
gl: Non foi posíbel atopar o servizo de encamiñamento na descrición do dispositivo.

en: Cannot write to %1: %2
gl: Non é posíbel almacenar datos en %1: %2

en: Cannot read from %1
gl: Non foi posíbel ler de %1

en: Cannot create directory %1
gl: Non foi posíbel crear o directorio %1

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
gl: Non foi posíbel crear unha ligazón simbólica de %1 para %2: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
gl: Non foi posíbel mover de %1 para %2: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
gl: Non foi posíbel copiar de %1 para %2: %3

en: Cannot delete %1: %2
gl: Non foi posíbel borrar %1: %2

en: Cannot create %1: %2
gl: Non foi posíbel crear %1: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
gl: Non foi posíbel calcular o tamaño do ficheiro %1: %2

en: Cannot calculate the filesize: %1
gl: Non é posíbel calcular o tamaño do ficheiro: %1

en: Cannot expand file: %1
gl: Non foi posíbel expandir o ficheiro: %1

en: Cannot seek in file: %1
gl: Non é posíbel buscar no ficheiro: %1

en: Unable to open file %1: %2
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro %1: %2

en: 1 day  | %1 days
gl[0]: 1 día
gl[1]: %1 días

en: General
gl: Xeral

en: Connections
gl: Conexións

en: Tracker
gl: Localizador

en: Disk Input/Output
gl: E/S do disco

en: Error when writing to disk
gl: Produciuse un erro ao escribir no espazo de almacenamento.

en: Error when reading from disk
gl: Produciuse un erro ao ler do espazo de almacenamento.
