ktorrent - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Error reading from %1
hi: %1 से पढ़ने में त्रुटि

en: OK
hi: ठीक है

en: Unknown client
hi: अज्ञात क्लाएंट

en: Not started
hi: प्रारंभ नहीं हुआ

en: Downloading
hi: डाउनलोड किया जा रहा है

en: Stalled
hi: रुका हुआ

en: Stopped
hi: रुक गया

en: Paused
hi: ठहरा

en: Cannot create %1: %2
hi: बना नहीं सकता %1: %2

en: Connections
hi: कनेक्शन्स
