ktorrent - en to hne translation catalogue (20 entries)

en: Cannot open file %1: %2
hne: फ़ाइल %1: %2 खोल नइ सकिस

en: Error reading from %1
hne: %1 से पढ़े मं गलती

en: Not connected
hne: कनेक्टेड नइ हे

en: Connection closed
hne: कनेक्सन बन्द

en: Connected
hne: कनेक्टेड

en: Connecting
hne: कनेक्सन होवत हे

en: OK
hne: ठीक

en: Unknown client
hne: अग्यात क्लायंट

en: Not started
hne: सुरू नइ होइस

en: Downloading
hne: डाउनलोड करत हे

en: Stalled
hne: रुका होइस

en: Stopped
hne: रुक गिस

en: Paused
hne: ठहरा

en: Cannot create directory %1
hne: डिरेक्टरी %1 बना नइ सकिस

en: Cannot create %1: %2
hne: बना नइ सकिस %1: %2

en: %1/s
hne: %1/से

en: 1 day  | %1 days
hne[0]: १दिन
hne[1]: %1 दिन

en: General
hne: सामान्य

en: Connections
hne: कनेक्सन्स

en: DHT
hne: डीएचटी
