KTorrent 3.1 - en to hu translation catalogue (101 entries)

en: Illegal token: %1
hu: Nem megengedett token: %1

en: Decode error
hu: Dekódolási hiba

en: Unexpected end of input
hu: Váratlanul ért véget a bemenet

en: Cannot convert %1 to an int
hu: Nem sikerült egésszé alakítani: %1

en: Torrent is incomplete.
hu: A torrent nem teljes.

en: Waiting for other data checks to finish
hu: Várakozás a további adatellenőrzés befejezésére

en: Checking data
hu: Adatellenőrzés

en: Checking Data
hu: Adatellenőrzés

en: Cannot open file %1: %2
hu: Nem sikerült megnyitni ezt a fájlt: %1. %2

en: Failed to create %1: %2
hu: %1 létrehozása nem sikerült: %2

en: Cannot open %1: %2
hu: A(z) %1 nem nyitható meg: %2

en: Cannot open %1 for writing: readonly filesystem
hu: %1 nem nyitható meg írásra: a fájlrendszer csak olvasható

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
hu: A(z) %1 maximális méretén túli írás kísérlete

en: Cannot expand file %1: attempting to grow the file beyond the maximum size
hu: A(z) %1 fájl nem növelhető meg: fájlnövelés próba a maximális méreten túl

en: Cannot expand file %1: %2
hu: A(z) %1 fájl nem bővíthető: %2

en: Error: Reading past the end of the file %1
hu: Hiba a(z) %1 fájl végének olvasásakor

en: Failed to seek file %1: %2
hu: Nem sikerült pozicionálni a(z) %1 fájlban: %2

en: Error reading from %1
hu: Hiba történt %1 olvasása közben

en: Failed to write to file %1: %2
hu: Nem sikerült írni a(z) %1 fájlba: %2

en: Cannot preallocate diskspace: %1
hu: Nem sikerült előre lefoglalni lemezterületet: %1

en: Cannot open index file %1: %2
hu: A(z) %1 index fájl nem nyitható meg: %2

en: Cannot create file %1: %2
hu: A(z) %1 fájl nem hozható létre: %2

en: Failed to write first chunk to DND file: %1
hu: Nem sikerült kiírni az első darabot a DND-fájlba: %1

en: Failed to write last chunk to DND file: %1
hu: Nem sikerült kiírni az utolsó darabot a DND-fájlba: %1

en: Waiting for other move jobs to finish
hu: Várakozás a további mozgó feladatok befejezésére

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
hu: Forrás

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
hu: Cél

[ctx: @title job]
en: Moving
hu: Mozgatás

en: Failed to open %1: %2
hu: %1 megnyitása nem sikerült: %2

en: Unable to write to a piece mapped read only
hu: Nem lehet a csak olvashatónak feltérképezett darabba írni

en: 1 peer | %1 peers
hu[0]: 1 partner
hu[1]: %1 partner

en: Disabled because webseed does not match torrent
hu: Letiltva, mert a webfeltöltés nem egyezik a torrenttel

en: Not connected
hu: Nincs kapcsolat

en: Resolving proxy %1:%2
hu: Proxy feloldása: %1:%2

en: Not enough system resources available
hu: Nincs elég elérhető rendszer erőforrás

en: Resolving hostname %1
hu: Gépnév feloldása: %1

en: Connection closed
hu: A kapcsolat bezárva

en: Error: request failed: %1
hu: Hiba történt, egy kérés nem sikerült: %1

en: Connected
hu: Csatlakozva

en: Error: Failed to connect to webseed
hu: Hiba: nem sikerült csatlakozni webes feltöltőhöz

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Failed to connect to webseed
hu: Nem sikerült csatlakozni webes feltöltőhöz

en: Failed to resolve hostname of webseed
hu: Nem sikerült feloldani a webes feltöltő gépnevét

en: Error: failed to connect, server not responding
hu: Hiba történt, nem sikerült csatlakozni, a kiszolgáló nem válaszol

en: Error: request timed out
hu: Hiba történt, időtúllépés

en: Redirected without a new location.
hu: Átirányítva új hely nélkül.

en: Unused for %1 second (Too many connection failures) | Unused for %1 seconds (Too many connection failures)
hu[0]: Nincs használatban %1 másodperce (Túl sok kapcsolódási hiba)
hu[1]: Nincs használatban %1 másodperce (Túl sok kapcsolódási hiba)

en: Warning: %1
hu: Figyelmeztetés: %1

en: Announcing
hu: Bejelentés

en: Error: %1
hu: Hiba: %1

en: Unknown client
hu: Ismeretlen kliens

en: Corrupted torrent.
hu: Hibás torrent.

en: Error writing to disk, do you have enough diskspace?
hu: Hiba a lemezre íráskor, van elegendő lemezterülete?

en: An error occurred while loading <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>
hu: Hiba történt a(z) <b>%1</b> betöltése közben: <br/><b>%2</b>

en: Unable to create %1: %2
hu: A(z) %1 nem hozható létre: %2

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
hu: <b>%1</b> letöltése már folyamatban van, ezért a két követőlista összevonásra került.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
hu: <b>%1</b> torrent letöltése már folyamatban van.

en: Cannot create index file: %1
hu: Az indexfájl nem hozható létre: %1

en: Not started
hu: Nincs elindítva

en: Download completed
hu: Letöltés kész

en: Seeding completed
hu: Feltöltés kész

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
hu: Feltöltés

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Stalled
hu: Akadozik

en: Stopped
hu: Leállítva

en: Allocating diskspace
hu: Lemezterület lefoglalása

en: Queued for seeding
hu: Ütemezve feltöltéshez

en: Queued for downloading
hu: Ütemezve letöltéshez

en: Stopped. No space left on device.
hu: Leállítva. Nincs elegendő lemezterület.

en: Paused
hu: Szüneteltetve

en: Superseeding
hu: Szuper-feltöltés

en: Invalid response from tracker
hu: Érvénytelen válasz érkezett a követőtől

en: Invalid data from tracker
hu: Érvénytelen adat érkezett a követőtől

en: Invalid tracker URL
hu: Érvénytelen követő-URL

en: Timeout contacting tracker %1
hu: Időtúllépés a követőhöz való kapcsolódás közben: %1

en: Unable to resolve hostname %1
hu: %1 hosztnév nem oldható fel

en: Operation timed out
hu: A művelet átlépte az időkorlátot

en: Failed to download %1: %2
hu: A(z) %1 letöltése nem sikerült: %2

en: Error parsing router description.
hu: Nem sikerült feldolgozni a router leírását.

en: Forwarding failed:
    Device does not have a WANIPConnection or WANPPPConnection.
hu: Sikertelen átirányítás: 
    Az eszköz nem rendelkezik WANIPConnection vagy WANPPPConnection lehetőségekkel.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
hu: Az eszköz leírásában nem található port-átirányítási szolgáltatás.

en: Cannot write to %1: %2
hu: Nem sikerült írni a(z) %1 fájlba: %2

en: Cannot read from %1
hu: Nem sikerült olvasni: %1

en: Cannot create directory %1
hu: A(z) %1 könyvtár nem hozható létre

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
hu: Nem sikerült létrehozni ezt a linket: %1 -> %2 - %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
hu: Nem sikerült áthelyezni: %1 -> %2 - %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
hu: Nem sikerült átmásolni: %1 -> %2 - %3

en: Cannot delete %1: %2
hu: Nem sikerült törölni: %1 - %2

en: Cannot create %1: %2
hu: Nem sikerült létrehozni: %1 - %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
hu: Nem sikerült lekérdezni a fájlméretet: %1 - %2

en: Cannot calculate the filesize: %1
hu: Nem sikerült kiszámolni a fájlméretet: %1

en: Cannot expand file: %1
hu: Nem sikerült kitömöríteni ezt a fájlt: %1

en: Cannot seek in file: %1
hu: Nem sikerült pozicionálni a fájlban: %1

en: Unable to open file %1: %2
hu: Nem sikerült megnyitni a fájlt (%1): %2

en: 1 day  | %1 days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: %1 nap

en: General
hu: Általános

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: Tracker
hu: Követő

en: Disk Input/Output
hu: Lemez bemenet/kimenet

en: Error when writing to disk
hu: Hiba a lemezre írás közben

en: Error when reading from disk
hu: Hiba a lemez olvasása közben
