ktorrent - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Decode error
ku: Çewtiya kodkirinê

en: Checking data
ku: Dane tên kontrolkirin

en: Not started
ku: Dest pê nekir

en: Download completed
ku: Daxistin qediya

en: Stopped
ku: Hat rawestandin

en: Cannot read from %1
ku: Ji %1 nayê xwedin

en: Cannot delete %1: %2
ku: %1 jê nayê birin: %2

en: Cannot create %1: %2
ku: %1 nayê çêkirin: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
ku: Pelê %1 nayê vekirin: %2

en: General
ku: Giştî
