ktorrent - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: Illegal token: %1
lv: Nederīga iezīme: %1

en: Decode error
lv: Atkodēšanas kļūda

en: Unexpected end of input
lv: Negaidītas ievada beigas

en: Cannot convert %1 to an int
lv: Neizdevās pārveidot %1 par int

en: Torrent is incomplete.
lv: Torrents ir nepilnīgs.

en: Checking data
lv: Pārbauda datus

en: Cannot open file %1: %2
lv: Neizdevās atvērt failu %1: %2

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
lv: Mēģinājums rakstīt aiz %1 maksimālā izmēra

en: Error reading from %1
lv: Kļūda lasot no %1

en: 1 peer | %1 peers
lv[0]: %1 dalībnieks
lv[1]: %1 dalībnieki
lv[2]: %1 dalībnieku

en: Not connected
lv: Nav savienots

en: Resolving proxy %1:%2
lv: Atrod starpniekserveri %1:%2

en: Resolving hostname %1
lv: Atrod datoru %1

en: Connection closed
lv: Savienojums aizvērts

en: Error: request failed: %1
lv: Kļūda: neveiksmīgs pieprasījums: %1

en: Connected
lv: Pieslēdzies

en: Error: Failed to connect to webseed
lv: Kļūda: neizdevās pieslēgties tīmekļa devējam

en: Connecting
lv: Pieslēdzas

en: Failed to connect to webseed
lv: Neizdevās pieslēgties tīmekļa devējam

en: Failed to resolve hostname of webseed
lv: Neizdevās atpazīt tīmekļa devēja datora nosaukumu

en: Error: failed to connect, server not responding
lv: Kļūda: neizdevās pieslēgties, serveris neatbild

en: Error: request timed out
lv: Kļūda: pieprasījuma noildze

en: Redirected without a new location.
lv: Pārsūtīts bez jaunas vietas.

en: OK
lv: Labi

en: Announcing
lv: Paziņo

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

en: Unknown client
lv: Nepazīstama programma

en: Corrupted torrent.
lv: Bojāts torrents.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
lv: Jūs jau ielādējat torrentu <b>%1</b>. Abu torrentu trakeru saraksti tika apvienoti.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
lv: Jūs jau ielādējat torrentu <b>%1</b>.

en: Cannot create index file: %1
lv: Nevar izveidot indeksa failu: %1

en: Not started
lv: Nav sākts

en: Download completed
lv: Lejupielāde pabeigta

en: Seeding completed
lv: Piedāvāšana pabeigta

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
lv: Piedāvā

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Stalled
lv: Apstājies

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Allocating diskspace
lv: Rezervē viedu uz diska

en: Queued for seeding
lv: Ierindots piedāvāšanai

en: Queued for downloading
lv: Ierindots lejupielādei

en: Stopped. No space left on device.
lv: Apturēts. Vairs nav vietas uz diska.

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Invalid response from tracker
lv: Nepareiza atbilde no trakera

en: Invalid data from tracker
lv: Nederīgi dati no trakera

en: Invalid tracker URL
lv: Nederīgs trakera URL

en: Timeout contacting tracker %1
lv: Noildze sazinoties ar trakeri %1

en: Unable to resolve hostname %1
lv: Neizdevās atpazīt datora nosaukumu %1

en: Error parsing router description.
lv: Kļūda analizējot maršutētāja aprakstu.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
lv: Neizdevās ierīces aprakstā atrast portu pāradresēšanas servisu.

en: Cannot read from %1
lv: Neizdevās nolasīt no %1

en: Cannot create directory %1
lv: Neizdevās izveidot mapi %1

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
lv: Neizdevās saitēt %1 uz %2: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
lv: Neizdevās pārvietot %1 uz %2: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
lv: Neizdevās nokopēt %1 uz %2: %3

en: Cannot delete %1: %2
lv: Neizdevās izdzēst %1: %2

en: Cannot create %1: %2
lv: Neizdevās izveidot %1: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
lv: Neizdevās aprēķināt izmēru failam %1 : %2

en: Cannot expand file: %1
lv: Neizdevās paplašināt failu: %1

en: 1 day  | %1 days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienu

en: General
lv: Pamata

en: Connections
lv: Savienojumi

en: Tracker
lv: Trakeris

en: Disk Input/Output
lv: Diska lasīšana/rakstīšana:
