ktorrent - en to nl translation catalogue (99 entries)

en: Illegal token: %1
nl: Ongeldig token: %1

en: Decode error
nl: Decodeerfout

en: Unexpected end of input
nl: Onverwacht einde van invoer

en: Cannot convert %1 to an int
nl: Kan %1 niet converteren naar een integer

en: Torrent is incomplete.
nl: Torrent is incompleet.

en: Waiting for other data checks to finish
nl: Er wordt gewacht totdat gegevenscontroles klaar zijn

en: Checking data
nl: Gegevens controleren

en: Checking Data
nl: Gegevens controleren

en: Cannot open file %1: %2
nl: Kan bestand %1 niet openen: %2

en: Failed to create %1: %2
nl: Niet in staat %1 aan te maken: %2

en: Cannot open %1: %2
nl: Kan %1 niet openen: %2

en: Cannot open %1 for writing: readonly filesystem
nl: Kan %1 niet openen om weg te schrijven: alleen-lezen bestandssysteem.

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
nl: Poging om te schrijven boven de maximum grootte van %1

en: Cannot expand file %1: attempting to grow the file beyond the maximum size
nl: Vergroten van bestand %1 lukt niet: poging om te vergroten boven de maximum grootte

en: Cannot expand file %1: %2
nl: Kan bestand %1 niet uitbreiden: %2

en: Error: Reading past the end of the file %1
nl: Fout: Lezen buiten het bereik van bestand %1

en: Failed to seek file %1: %2
nl: Niet in staat bestand %1 op te zoeken: %2

en: Error reading from %1
nl: Fout bij het lezen van %1

en: Failed to write to file %1: %2
nl: Niet in staat om naar bestand %1 te schrijven: %2

en: Cannot preallocate diskspace: %1
nl: Kan geen schijfruimte toewijzen: %1

en: Cannot open index file %1: %2
nl: Kan indexbestand %1 niet openen: %2

en: Cannot create file %1: %2
nl: Kan het bestand %1 niet aanmaken: %2

en: Failed to write first chunk to DND file: %1
nl: Kan de eerste chunk niet wegschrijven naar het DND-bestand: %1

en: Failed to write last chunk to DND file: %1
nl: Kan de laatste chunk niet wegschrijven naar het DND-bestand: %1

en: Waiting for other move jobs to finish
nl: Wachten totdat andere taken met verplaatsingen klaar zijn

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
nl: Bron

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
nl: Bestemming

[ctx: @title job]
en: Moving
nl: Verplaatsen

en: Failed to open %1: %2
nl: Kan %1 niet openen: %2

en: Unable to write to a piece mapped read only
nl: Schrijven naar iets wat alleen-lezen is kan niet

en: 1 peer | %1 peers
nl[0]: 1 peers
nl[1]: %1 peers

en: Disabled because webseed does not match torrent
nl: Uitgeschakeld omdat de webseed niet overeenkomt met de torrent

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Resolving proxy %1:%2
nl: Proxy herleiden %1:%2

en: Not enough system resources available
nl: Er zijn niet genoeg hulpbronnen beschikbaar

en: Resolving hostname %1
nl: Hostnaam herleiden %1

en: Connection closed
nl: Verbinding gesloten

en: Error: request failed: %1
nl: Fout: verzoek is mislukt: %1

en: Connected
nl: Verbonden

en: Error: Failed to connect to webseed
nl: Fout: Kon niet verbinden naar webseed

en: Connecting
nl: Verbinding maken

en: Failed to connect to webseed
nl: Kon niet verbinden naar webseed

en: Failed to resolve hostname of webseed
nl: Kon de hostnaam van de webseed niet herleiden

en: Error: failed to connect, server not responding
nl: Fout: kon niet verbinden, server reageerde niet

en: Error: request timed out
nl: Fout: time-out op verzoek

en: Redirected without a new location.
nl: Doorgestuurd zonder een nieuwe locatie.

en: Unused for %1 second (Too many connection failures) | Unused for %1 seconds (Too many connection failures)
nl[0]: Ongebruikt gedurende %1 seconde (te veel mislukte verbindingen)
nl[1]: Ongebruikt gedurende %1 seconden (te veel mislukte verbindingen)

en: Warning: %1
nl: Waarschuwing: %1

en: Announcing
nl: Aankondigen

en: Error: %1
nl: Fout: %1

en: Unknown client
nl: Onbekende client

en: Corrupted torrent.
nl: Torrent is beschadigd.

en: Error writing to disk, do you have enough diskspace?
nl: Fout bij schrijven naar schijf, hebt u genoeg schijfruimte?

en: An error occurred while loading <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>

en: Unable to create %1: %2
nl: Niet in staat %1 aan te maken: %2

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
nl: De torrent <b>%1</b> wordt op het moment al gedownload, de lijst met trackers van beide torrents zijn nu samengevoegd.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
nl: De torrent <b>%1</b> wordt op het moment al gedownload.

en: Cannot create index file: %1
nl: Kan indexbestand %1 niet aanmaken

en: Not started
nl: Niet gestart

en: Download completed
nl: Download voltooid

en: Seeding completed
nl: Seeden voltooid

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
nl: Seeden

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Stalled
nl: Onderbroken

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Allocating diskspace
nl: Schijfruimte toewijzen

en: Queued for seeding
nl: In wachtrij voor seeden

en: Queued for downloading
nl: In wachtrij voor downloaden

en: Stopped. No space left on device.
nl: Gestopt. Geen schijfruimte over op apparaat.

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Invalid response from tracker
nl: Ongeldig antwoord van tracker

en: Invalid data from tracker
nl: Onjuiste gegevens verkregen van tracker

en: Invalid tracker URL
nl: Ongeldig URL-adres voor tracker

en: Timeout contacting tracker %1
nl: Timeout bij contact maken met tracker %1

en: Unable to resolve hostname %1
nl: Kon hostnaam %1 niet herleiden

en: Operation timed out
nl: Tijdslimiet voor bewerking is verstreken

en: Failed to download %1: %2
nl: Kon %1 niet downloaden: %2

en: Error parsing router description.
nl: Fout bij het ontleden van de routerbeschrijving.

en: Forwarding failed:
    Device does not have a WANIPConnection or WANPPPConnection.
nl: Doorsturen is mislukt:
    Apparaat heeft geen WANIPConnectie of WANPPPConnectie.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
nl: Kan geen voorziening voor poortdoorsturing in de apparaatomschrijving vinden.

en: Cannot write to %1: %2
nl: Kan niet schrijven naar %1: %2

en: Cannot read from %1
nl: Kan niet lezen van %1

en: Cannot create directory %1
nl: Kan map %1 niet aanmaken

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
nl: Kan de symbolische koppeling van %1 naar %2 niet aanmaken: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
nl: Kan %1 niet verplaatsen naar %2: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
nl: Kan %1 niet kopiëren naar %2: %3

en: Cannot delete %1: %2
nl: Kan %1 niet verwijderen: %2

en: Cannot create %1: %2
nl: Kan %1 niet aanmaken: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
nl: Kan de bestandsgrootte van %1 niet berekenen: %2

en: Cannot calculate the filesize: %1
nl: Kan de bestandsgrootte niet berekenen: %1

en: Cannot expand file: %1
nl: Kan geen gegevens toevoegen aan bestand: %1

en: Cannot seek in file: %1
nl: Kan niet zoeken in bestand: %1

en: Unable to open file %1: %2
nl: Niet in staat bestand %1 te openen: %2

en: 1 day  | %1 days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: %1 dagen

en: General
nl: Algemeen

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Disk Input/Output
nl: Schijf Invoer/Uitvoer

en: Error when writing to disk
nl: Fout bij schrijven naar schijf

en: Error when reading from disk
nl: Fout bij het lezen van schijf
