ktorrent - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Not connected
oc: Pas connectat

en: OK
oc: Validar

en: Downloading
oc: Descarga

en: Stopped
oc: Arrestat

en: Paused
oc: En pausa

en: Connections
oc: Connexions
