ktorrent - en to sl translation catalogue (102 entries)

en: Illegal token: %1
sl: Neveljaven žeton: %1

en: Decode error
sl: Napaka med dekodiranjem

en: Unexpected end of input
sl: Nepričakovan konec vhoda

en: Cannot convert %1 to an int
sl: Ni mogoče pretvoriti %1 v celo število

en: Torrent is incomplete.
sl: Torrent ni zaključen.

en: Waiting for other data checks to finish
sl: Čakanje da se zaključijo druga preverjanja podatkov

en: Checking data
sl: Preverjanje podatkov

en: Checking Data
sl: Preverjanje podatkov

en: Cannot open file %1: %2
sl: Ni mogoče odpreti datoteke %1: %2

en: Failed to create %1: %2
sl: Ni bilo mogoče ustvariti %1: %2

en: Cannot open %1: %2
sl: Ni mogoče odpreti %1: %2

en: Cannot open %1 for writing: readonly filesystem
sl: Ni mogoče odpreti %1 za pisanje: datotečni sistem je samo berljiv

en: Attempting to write beyond the maximum size of %1
sl: Poskus pisanja prek največje velikosti %1

en: Cannot expand file %1: attempting to grow the file beyond the maximum size
sl: Datoteke %1 ni mogoče razširiti: poskus razširitve datoteke prek največje velikosti

en: Cannot expand file %1: %2
sl: Ni mogoče razširiti datoteke %1: %2

en: Error: Reading past the end of the file %1
sl: Napaka: branje preko konca datoteke %1

en: Failed to seek file %1: %2
sl: Ni mogoče iskati v datoteki %1: %2

en: Error reading from %1
sl: Napaka med branjem iz %1

en: Failed to write to file %1: %2
sl: Ni bilo mogoče pisati v datoteko %1: %2

en: Cannot preallocate diskspace: %1
sl: Ni mogoče v naprej dodeliti prostora na disku: %1

en: Cannot open index file %1: %2
sl: Ni mogoče odpreti datoteke s kazalom %1: %2

en: Cannot create file %1: %2
sl: Ni mogoče ustvariti datoteke %1: %2

en: Failed to write first chunk to DND file: %1
sl: Zapis prvega delčka v datoteko DND ni uspel: %1

en: Failed to write last chunk to DND file: %1
sl: Zapis zadnjega delčka v datoteko DND ni uspel: %1

en: Waiting for other move jobs to finish
sl: Čakanje da se zaključijo drugi posli premikanja podatkov

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
sl: Vir

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
sl: Cilj

[ctx: @title job]
en: Moving
sl: Premikanje

en: Failed to open %1: %2
sl: Ni bilo mogoče odpreti %1: %2

en: Unable to write to a piece mapped read only
sl: Ni bilo mogoče pisati v delček, ki je označen samo za branje

en: 1 peer | %1 peers
sl[0]: %1 soležnik
sl[1]: %1 soležnika
sl[2]: %1 soležniki
sl[3]: %1 soležniki

en: Disabled because webseed does not match torrent
sl: Onemogočeno, ker se spletno seme ne ujema s torrentom

en: Not connected
sl: Brez povezave

en: Resolving proxy %1:%2
sl: Razreševanje posredniškega strežnika %1:%2

en: Not enough system resources available
sl: Na voljo ni dovolj sistemskih sredstev

en: Resolving hostname %1
sl: Razreševanje imena gostitelja %1

en: Connection closed
sl: Povezava zaprta

en: Error: request failed: %1
sl: Napaka: zahteva ni uspela: %1

en: Connected
sl: Povezan

en: Error: Failed to connect to webseed
sl: Napaka: povezava s spletnim semenom ni uspela

en: Connecting
sl: Povezovanje

en: Failed to connect to webseed
sl: Povezava s spletnim semenom ni uspela

en: Failed to resolve hostname of webseed
sl: Razreševanje imena gostitelja spletnega semena ni uspelo

en: Error: failed to connect, server not responding
sl: Napaka: napaka med povezovanjem, strežnik se ne odziva

en: Error: request timed out
sl: Napaka: čas za zahtevo je potekel

en: Redirected without a new location.
sl: Preusmerjen brez novega mesta.

en: Unused for %1 second (Too many connection failures) | Unused for %1 seconds (Too many connection failures)
sl[0]: Neuporabljen za %1 sekundo (preveč napak v povezavi)
sl[1]: Neuporabljen za %1 sekundi (preveč napak v povezavi)
sl[2]: Neuporabljen za %1 sekunde (preveč napak v povezavi)
sl[3]: Neuporabljen za %1 sekunde (preveč napak v povezavi)

en: OK
sl: V redu

en: Warning: %1
sl: Opozorilo: %1

en: Announcing
sl: Najavljanje

en: Error: %1
sl: Napaka: %1

en: Unknown client
sl: Neznan odjemalec

en: Corrupted torrent.
sl: Pokvarjen torrent.

en: Error writing to disk, do you have enough diskspace?
sl: Napaka med pisanjem na disk. Imate dovolj prostora na disku?

en: An error occurred while loading <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>
sl: Prišlo je do napake med nalaganjem <b>%1</b>:<br/><b>%2</b>

en: Unable to create %1: %2
sl: Ni bilo mogoče ustvariti %1: %2

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>. The tracker lists from both torrents have been merged.
sl: Torrent <b>%1</b> že prejemate. Seznama sledilnikov iz obeh torrentov sta bila združena.

en: You are already downloading the torrent <b>%1</b>.
sl: Torrent <b>%1</b> že prejemate.

en: Cannot create index file: %1
sl: Ni mogoče ustvariti datoteke kazala: %1

en: Not started
sl: Ni zagnan

en: Download completed
sl: Prejemanje zaključeno

en: Seeding completed
sl: Sejanje zaključeno

[ctx: Status of a torrent file]
en: Seeding
sl: Sejanje

en: Downloading
sl: Prejemanje

en: Stalled
sl: V zastoju

en: Stopped
sl: Zaustavljen

en: Allocating diskspace
sl: Dodeljevanje prostora na disku

en: Queued for seeding
sl: V vrsti za sejanje

en: Queued for downloading
sl: V vrsti za prejemanje

en: Stopped. No space left on device.
sl: Zaustavljeno. Na napravi ni prostora.

en: Paused
sl: V premoru

en: Superseeding
sl: Super-sejanje

en: Invalid response from tracker
sl: Neveljaven odgovor sledilnika

en: Invalid data from tracker
sl: Neveljavni podatki s sledilnika

en: Invalid tracker URL
sl: Neveljaven URL sledilnika

en: Timeout contacting tracker %1
sl: Čas za povezavo s sledilnikom %1 je pretekel

en: Unable to resolve hostname %1
sl: Ni mogoče razrešiti imena gostitelja %1

en: Operation timed out
sl: Dejanje je poteklo

en: Failed to download %1: %2
sl: Ni bilo mogoče prejeti %1: %2

en: Error parsing router description.
sl: Napaka med razčlenjevanjem opisa usmerjevalnika.

en: Forwarding failed:
    Device does not have a WANIPConnection or WANPPPConnection.
sl: Posredovanje je spodletelo:
    Naprava nima  WANIPConnection ali WANPPPConnection.

en: Cannot find port forwarding service in the device's description.
sl: V opisu naprave ni mogoče najti storitve posredovanja vrat.

en: Cannot write to %1: %2
sl: Ni mogoče pisati v %1: %2

en: Cannot read from %1
sl: Ni mogoče brati iz %1

en: Cannot create directory %1
sl: Ni mogoče ustvariti mape %1

en: Cannot symlink %1 to %2: %3
sl: Ni mogoče ustvariti simbolne povezave od %1 do %2: %3

en: Cannot move %1 to %2: %3
sl: Ni mogoče premakniti %1 v %2: %3

en: Cannot copy %1 to %2: %3
sl: Ni mogoče kopirati %1 v %2: %3

en: Cannot delete %1: %2
sl: Ni mogoče izbrisati %1: %2

en: Cannot create %1: %2
sl: Ni mogoče ustvariti %1: %2

en: Cannot calculate the filesize of %1: %2
sl: Ni mogoče izračunati velikosti datoteke %1: %2

en: Cannot calculate the filesize: %1
sl: Ni mogoče izračunati velikosti datoteke: %1

en: Cannot expand file: %1
sl: Ni mogoče razširiti datoteke: %1

en: Cannot seek in file: %1
sl: Ni mogoče iskati v datoteki: %1

en: Unable to open file %1: %2
sl: Ni mogoče odpreti datoteke %1: %2

en: 1 day  | %1 days
sl[0]: %1 dan
sl[1]: %1 dneva
sl[2]: %1 dni
sl[3]: %1 dni

en: General
sl: Splošno

en: Connections
sl: Povezave

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Disk Input/Output
sl: Pisanje/branje z diska

en: Error when writing to disk
sl: Napaka med pisanjem na disk

en: Error when reading from disk
sl: Napaka med branjem iz diska
