libmatekbd 1.25.0 - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Begin

en: Left
af: Links

en: Up
af: Op

en: Right
af: Regs

en: Print
af: Druk

en: Delete
af: Skrap

en: Unknown
af: Onbekend
