libmatekbd 1.25.0 - en to as translation catalogue (38 entries)

en: There was an error loading an image: %s
as: ছবি লোড কৰিবলৈ সমস্যা: %s

en: XKB initialization error
as: XKB প্ৰাৰম্ভ সংক্ৰান্ত সমস্যা

en: Home
as: গৃহ

en: Left
as: বাওঁফালে

en: Up
as: ওপৰত

en: Right
as: সোঁফালে

en: Print
as: প্ৰিন্ট কৰক

en: Meta
as: মিটা

en: Delete
as: আঁতৰাওঁক

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
as: কি-বোৰ্ড বিন্যাস "%s"
    স্বত্বাধিকাৰ &#169; X.Org Foundation আৰু XKeyboardConfig নিৰ্মাতাবৃন্দ
    অনুজ্ঞাপত্ৰ সংক্ৰান্ত তথ্য জনাৰ বাবে অনুগ্ৰহ কৰি পেকেজেৰ মিটাডাটা চাওক

en: Unknown
as: অজ্ঞাত

en: model "%s", %s and %s
as: মডেল "%s", %s আৰু %s

en: no layout
as: কোনো বিন্যাস উপস্থিত নাই

en: no options
as: কোনো বিকল্প উপস্থিত নাই

en: Keyboard model
as: কি-বোৰ্ডেৰ মডেল

en: keyboard model
as: কি-বোৰ্ডেৰ মডেল

en: Keyboard layout
as: কি-বোৰ্ডেৰ বিন্যাস

en: keyboard layout
as: কি-বোৰ্ডেৰ বিন্যাস

en: Keyboard options
as: কি-বোৰ্ড সংক্ৰান্ত বিকল্প

en: Keyboard Update Handlers
as: কি-বোৰ্ড উন্নতৰ হেন্ডলাৰ

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
as: কি-বোৰ্ডৰ অবস্থান লোড কৰাৰ পিছত সঞ্চালনৰ উদ্দেশ্যে স্ক্ৰিপ্টৰ সংকলন । xmodmap ভিত্তিক পৰিবৰ্তন পুনৰায় প্ৰয়োগ কৰিবলৈ সহায়ক ।

en: modmap file list
as: modmap নথিপত্ৰৰ তালিকা

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
as: $HOME পঞ্জিকাত উপলব্ধ modmap নথিপত্ৰৰ তালিকা ।

en: Default group, assigned on window creation
as: অবিকল্পিত দল, সংযোগক্ষেত্ৰ নিৰ্মাণকালত নিৰ্ধাৰিত

en: Keep and manage separate group per window
as: প্ৰতি সংযোগক্ষেত্ৰৰ বাবে পৃথক সংকলন নিৰ্ধাৰণ আৰু পৰিচালনা কৰক

en: Save/restore indicators together with layout groups
as: বিন্যাসৰ সংকলনৰ সৈতে সংৰক্ষণ/পুনৰুদ্ধাৰ নিৰ্দেশক

en: Show layout names instead of group names
as: সংকলনৰ নামৰ পৰিবৰ্তে বিন্যাসৰ নাম প্ৰদৰ্শন কৰা হ'ব

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
as: সংকলনৰ নামৰ পৰিবৰ্তে বিন্যাসৰ নাম প্ৰদৰ্শন কৰা হ'ব (অকল একাধিক বিন্যাস বিশিষ্ট XFree-ৰ সংস্কৰণৰ বাবে)

en: Load extra configuration items
as: বিন্যাসৰ অতিৰিক্ত সামগ্ৰী লোড কৰা হ'ব

en: Load exotic, rarely used layouts and options
as: বিৰল আৰু কম ব্যবহৃত বিন্যাস আৰু বিকল্প লোড কৰা হ'ব

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
as: "X sysconfig changed" সতৰ্কবাৰ্তা ৰোধ কৰা হ'ব

en: The Keyboard Preview, X offset
as: কি-বোৰ্ডেৰ পূৰ্বপ্ৰদৰ্শন, X অফ-ছেট

en: The Keyboard Preview, Y offset
as: কি-বোৰ্ডেৰ পূৰ্বপ্ৰদৰ্শন, Y অফ-ছেট

en: The Keyboard Preview, width
as: কি-বোৰ্ডেৰ পূৰ্বপ্ৰদৰ্শন, প্ৰস্থ

en: The Keyboard Preview, height
as: কি-বোৰ্ডেৰ পূৰ্বপ্ৰদৰ্শন, উচ্চতা

en: Secondary groups
as: দ্বিতীয় সংকলন

en: Keyboard Indicator Test (%s)
as: কি-বোৰ্ড নিৰ্দেশক পৰীক্ষা (%s)

en: Indicator:
as: নিৰ্দেশক:
