libmatekbd 1.25.0 - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: There was an error loading an image: %s
ast: Hebo un fallu cargando una imaxe: %s

en: XKB initialization error
ast: Fallu d'anicialización de XKB

en: Left
ast: Esquierda

en: Up
ast: Arriba

en: Right
ast: Drecha

en: Print
ast: Imprentar

en: Insert
ast: Inxertar

en: Menu
ast: Menú

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
ast: Distribución de tecláu «%s»
    Copyright &#169; la Fundación X.Org y los contribuyidores de XKeyboardConfig
    Pa la llicencia mira los metadatos del paquete

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Keyboard Layout "%s"
ast: Distribución del tecláu "%s"

en: model "%s", %s and %s
ast: modelu «%s», %s y %s

en: no layout
ast: ensin esquema

en: no options
ast: ensin opciones

en: Keyboard model
ast: Modelu del tecláu

en: keyboard model
ast: modelu de tecláu

en: Keyboard layout
ast: Distribución del tecláu

en: keyboard layout
ast: distribución de tecláu

en: Keyboard options
ast: Opciones de tecláu

en: Keyboard Update Handlers
ast: Remanadores d'Anovamientu de Tecláu

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
ast: Una coleición de scripts pa executar cuando l'estáu del tecláu se recarga. Util pa re-aplicar axustes basaos en xmodmap

en: modmap file list
ast: llista de ficheros modmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
ast: Una llista de ficheros modmap disponibles nel direutoriu $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
ast: Grupu por defeutu, asignáu durante la creación de la ventana

en: Keep and manage separate group per window
ast: Caltien y alministra grupos separtaos per ventana

en: Save/restore indicators together with layout groups
ast: Guardar/restaurar indicadores xunto colos grupos d'esquemes

en: Show layout names instead of group names
ast: Amuesa nomes de los esquemes en cuantes de nomes de los grupos

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
ast: Amuesa los nomes de los esquemes encuantes de nomes de los grupos (namái pa versiones de XFree que sofiten esquemes múltiples)

en: Load extra configuration items
ast: Cargar elementos de configuración adicionales

en: Load exotic, rarely used layouts and options
ast: Cargar distribuciones y opciones exótiques, raramente usaes

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
ast: Suprime'l mensax d'alvertencia «sysconfig de X modificáu»

en: The Keyboard Preview, X offset
ast: Vista Previa de Tecláu, offset X

en: The Keyboard Preview, Y offset
ast: Vista Previa de Tecláu, offset Y

en: The Keyboard Preview, width
ast: Vista Previa de Tecláu, anchor

en: The Keyboard Preview, height
ast: Vista Previa de Tecláu, altor

en: Secondary groups
ast: Grupos secundarios

en: The foreground color
ast: El color del primer planu

en: The background color
ast: El color de fondu

en: Keyboard Layout
ast: Distribución del tecláu

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ast: Prueba del indicador de tecláu (%s)

en: Indicator:
ast: Indicador:
