libmatekbd 1.25.0 - en to be translation catalogue (42 entries)

en: There was an error loading an image: %s
be: Памылка падчас чытання выявы: %s

en: XKB initialization error
be: Памылка ініцыялізацыі XKB

en: Home
be: Дадому

en: Left
be: Злева

en: Up
be: Вышэй

en: Right
be: Справа

en: Enter
be: Увод

en: Print
be: Друк

en: Insert
be: Уставіць

en: Menu
be: Меню

en: Delete
be: Выдаліць

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
be: Раскладка клавіятуры "%s"
    Аўтарскае права &#169; X.Org Foundation і аўтары XKeyboardConfig
    Па ліцэнзію звяртайцеся да метазвестак пакунка

en: Unknown
be: Невядомы

en: Keyboard Layout "%s"
be: Раскладка клавіятуры "%s"

en: model "%s", %s and %s
be: мадэль "%s", %s і %s

en: no layout
be: няма раскладкі

en: no options
be: няма параметраў

en: Keyboard model
be: Мадэль клавіятуры

en: keyboard model
be: мадэль клавіятуры

en: Keyboard layout
be: Раскладка клавіятуры

en: keyboard layout
be: раскладка клавіятуры

en: Keyboard options
be: Параметры клавіятуры

en: Keyboard Update Handlers
be: Хэндлеры абнаўлення клавіятуры

en: modmap file list
be: спіс modmap-файлаў

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
be: Спіс modmap-файлаў, даступных у каталогу $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
be: Стандартная група, што прызначаецца пры стварэнні акна

en: Keep and manage separate group per window
be: Захоўваць і падтрымліваць розныя групы, на кожнае акно сваю

en: Save/restore indicators together with layout groups
be: Захоўваць/аднаўляць індыкатары разам з групамі раскладак

en: Show layout names instead of group names
be: Паказваць назвы раскладак замест назваў груп

en: Load extra configuration items
be: Загружаць дадатковыя параметры

en: Load exotic, rarely used layouts and options
be: Загружаць экзатычныя, рэдка ўжывальныя раскладкі і параметры

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
be: Адключыць папярэджанне "Сістэмны конфіг X зменены"

en: The Keyboard Preview, X offset
be: Перадпрагляд клавіятуры, зрух па X

en: The Keyboard Preview, Y offset
be: Перадпрагляд клавіятуры, зрух па Y

en: The Keyboard Preview, width
be: Перадпрагляд клавіятуры, шырыня

en: The Keyboard Preview, height
be: Перадпрагляд клавіятуры, вышыня

en: Secondary groups
be: Другасныя групы

en: The foreground color
be: Асноўны колер

en: The background color
be: Колер фону

en: Keyboard Layout
be: Раскладка клавіятуры

en: Keyboard Indicator Test (%s)
be: Праверка клавіятурнага індыкатара (%s)

en: Indicator:
be: Індыкатар:
