libmatekbd 1.25.0 - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Home
br: Ma zeuliad din

en: Left
br: Kleiz

en: Up
br: Pignat

en: Right
br: Dehou

en: Print
br: Moullañ

en: Menu
br: Lañser

en: Delete
br: Dilemel

en: Unknown
br: Dianav

en: no layout
br: aozadur ebet

en: no options
br: dibarzh ebet

en: Keyboard layout
br: Aozadur ar c'hlavier

en: keyboard layout
br: aozadur ar c'hlavier

en: Keyboard options
br: Dibarzhioù ar c'hlavier

en: The font
br: An nodrezh

en: Keyboard Layout
br: Aozadur ar c'hlavier

en: Indicator:
br: Meneger :
