libmatekbd 1.25.0 - en to crh translation catalogue (7 entries)

en: Home
crh: Ev

en: Left
crh: Sol

en: Up
crh: Yuqarı

en: Right
crh: Sağ

en: Print
crh: Yazdır

en: Delete
crh: Sil

en: Unknown
crh: Bilinmey
