libmatekbd 1.25.0 - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: There was an error loading an image: %s
cs: Při načítání obrázku nastala chyba: %s

en: XKB initialization error
cs: Chyba při spouštění XKB

en: Left
cs: Vlevo

en: Up
cs: Nahoru

en: Right
cs: Vpravo

en: Down
cs: Dolů

en: Return
cs: Enter

en: Pause
cs: Pauza

en: Print
cs: Tisk

en: Delete
cs: Smazat

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
cs: Rozložení klávesnice "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation a přispěvatelé XKeyboardConfig
    Licencování viz metadata balíčku

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Keyboard Layout "%s"
cs: Rozložení klávesnice "%s"

en: layout "%s" | layouts "%s"
cs[0]: rozložení „%s”
cs[1]: rozložení „%s”
cs[2]: rozložení „%s”
cs[3]: rozložení „%s”

en: option "%s" | options "%s"
cs[0]: volba „%s”
cs[1]: volby „%s”
cs[2]: volby „%s”
cs[3]: volby „%s”

en: model "%s", %s and %s
cs: model "%s", %s a %s

en: no layout
cs: bez rozložení

en: no options
cs: bez možností

en: Keyboard model
cs: Model klávesnice

en: keyboard model
cs: model klávesnice

en: Keyboard layout
cs: Rozložení klávesnice

en: keyboard layout
cs: rozložení klávesnice

en: Keyboard options
cs: Možnosti klávesnice

en: Keyboard Update Handlers
cs: Obsluha aktualizace klávesnice

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
cs: Skupina skriptů určená ke spouštění v okamžiku, kdy dojde k opětovnému načtení stavu klávesnice. Užitečné v případě opakovaného použití změn "xmodmap".

en: modmap file list
cs: seznam souboru "modmap"

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
cs: Seznam souborů "modmap" dostupný v adresáři $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
cs: Výchozí skupina, přiřazená při vytvoření okna

en: Keep and manage separate group per window
cs: U každého okna udržovat a spravovat oddělenou skupinu

en: Save/restore indicators together with layout groups
cs: Ukládat/obnovovat indikátory společně se skupinami rozložení

en: Show layout names instead of group names
cs: Zobrazovat názvy rozložení namísto názvu skupin

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
cs: Zobrazí názvy rozložení namísto názvů skupin (pouze u verzí XFree podporujících vícenásobná rozložení)

en: Load extra configuration items
cs: Nahrát dodatečné položky nastavení

en: Load exotic, rarely used layouts and options
cs: Načíst exotická, zřídka užívaná rozložení a možnosti

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
cs: Nezobrazovat varování o změně systémového nastavení X

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
cs: Povolit nezobrazování ikony indikace rozložení klávesnice na hlavní liště

en: Show keyboard leds indicator
cs: Zobrazit klávesnicový LED indikátor

en: The Keyboard Preview, X offset
cs: Náhled klávesnice, umístění X

en: The Keyboard Preview, Y offset
cs: Náhled klávesnice, umístění Y

en: The Keyboard Preview, width
cs: Náhled klávesnice, šířka

en: The Keyboard Preview, height
cs: Náhled klávesnice, výška

en: Secondary groups
cs: Sekundární skupiny

en: The font
cs: Písmo

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
cs: Písmo indikátoru rozložení klávesnice. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.

en: The foreground color
cs: Barva popředí

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
cs: Barva popředí pro indikátor rozložení. To by mělo být ve formátu "R G B", například "255 0 0".

en: The background color
cs: Barva pozadí

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
cs: Barva indikátoru rozložení pozadí. To by mělo být ve formátu "R G B", například "255 0 0".

en: Keyboard Layout
cs: Rozložení klávesnice

en: Keyboard Indicator Test (%s)
cs: Test indikátoru klávesnice (%s)

en: Indicator:
cs: Indikátor:
