libmatekbd 1.25.0 - en to dz translation catalogue (39 entries)

en: There was an error loading an image: %s
dz: གཟུགས་བརྙན་ %sམངོན་གསལ་འབདཝ་ད་འཛོལ་བ་བྱུང་ཡོདཔ:

en: XKB initialization error
dz: ཨེགསི་ཀེ་བི་ འགོ་འབྱེད་འཛོལ་བ་

en: Home
dz: ཁྱིམ

en: Left
dz: གཡོན

en: Up
dz: ཡར་

en: Right
dz: གཡས

en: Print
dz: དཔར་བསྐྲུན།

en: Shift
dz: སོར་ལྡེ།

en: Meta
dz: མེ་ཊ།

en: Alt
dz: བསྒྱུར་ལྡེ།

en: Super
dz: ཡང་དག་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་ སྒྲིག་བཀོད་  "%s"
    འདྲ་བཤུས་དབང་ཆ་ &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    ཆོག་ཐམ་གྱི་དོན་ལས་ ཐུམ་སྒྲིལ་ མེ་ཊ་གནད་སྡུད་ བལྟ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ།

en: model "%s", %s and %s
dz: དཔེ་ "%s", %s དང་ %s

en: no layout
dz: སྒྲིག་བཀོད་མེད་

en: no options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་མེད་

en: Keyboard model
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་དཔེ་

en: keyboard model
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་དཔེ་

en: Keyboard layout
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་སྒྲིག་བཀོད་

en: keyboard layout
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་སྒྲིག་བཀོད་

en: Keyboard options
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Keyboard Update Handlers
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་དུས་མཐུན་ལེགས་སྐྱོང་པ་

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་གནས་ལུགས་འདི་ནམ་ལོག་མངོན་གསལ་འབདཝ་ཅིག་གཡོག་བཀོལ་ནི་ལུ་  ཡིག་ཚུགས་ཀྱི་བསྡུ་གསོག།  ཨེགསི་མོཌི་མེཔ་གཞི་བཞག་བདེ་སྒྲིག་ཚུ་ ལོག་འཇུག་སྤྱོད་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ཕན་ཐོག་ཅན་ཡོདཔ་ཨིན།

en: modmap file list
dz: མོཌི་མེཔ་ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
dz: མོཌི་མེཔ་ཡིག་སྣོད་ཚུ་གི་ཐོ་ཡིག་གཅིག་  $HOME སྣོད་ཐོའི་ནང་ཐོབ་ཚུགས།

en: Default group, assigned on window creation
dz: སྒོ་སྒྲིག་གསར་བསྐྲུན་གུ་འགན་སྤྲོད་འབད་ཡོད་པའི་སྔོན་སྒྲིག་སྡེ་ཚན་

en: Keep and manage separate group per window
dz: སྒོ་སྒྲིག་རེ་རེ་ལུ་སྡེ་ཚན་སོ་སོ་འདི་བཞག་ནི་དང་རྒྱུན་སྐྱོང་འཐབ་

en: Save/restore indicators together with layout groups
dz: སྒྲིག་བཀོད་སྡེ་ཚན་དང་ཅིག་ཁར་  བརྡ་སྟོན་པ་ཚུ་སྲུང་ནི་/སོར་ཆུད་འབད།

en: Show layout names instead of group names
dz: སྡེ་ཚན་མིང་གི་ཚབ་ལུ་ སྒྲིག་བཀོད་མིང་ཚུ་སྟོན་

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
dz: སྡེ་ཚན་མིང་གི་ཚབ་ལུ་ (ཨེགསི་ཕིརི་རྒྱབ་སྐྱོར་སྣ་མང་སྒྲིག་བཀོད་ཚུ་གི་དོན་རིམ་དོན་ལུ་རྐྱངམ་ཅིག) སྒྲིག་བཀོད་མིང་ཚུ་སྟོན།

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
dz: ཉེན་བརྡའི་འཕྲིན་དོན་"X sysconfig changed" འདི་མར་མནོན་འབད།

en: The Keyboard Preview, X offset
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་སྔོན་ལྟ་  ཨེགསི་པར་ལེན་

en: The Keyboard Preview, Y offset
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་སྔོན་ལྟ་  ཝའི་པར་ལེན་

en: The Keyboard Preview, width
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་སྔོན་ལྟ་  རྒྱ་ཚད་

en: The Keyboard Preview, height
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་སྔོན་ལྟ་  མཐོ་ཚད་

en: Secondary groups
dz: གལ་གནད་ཆུག་བའི་སྡེ་ཚན་ཚུ་

en: Keyboard Indicator Test (%s)
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་བརྡ་སྟོན་པའི་བརྟག་ཞིབ་(%s)

en: Indicator:
dz: བརྡ་སྟོན་པ་:
