libmatekbd 1.25.0 - en to et translation catalogue (51 entries)

en: There was an error loading an image: %s
et: Pildi laadimisel tekkis viga: %s

en: XKB initialization error
et: XKB lähtestamise viga

en: Home
et: Kodu

en: Left
et: Vasak

en: Up
et: Üles

en: Right
et: Parem

en: Enter
et: Sisestusklahv

en: Pause
et: PAus

en: Print
et: Prindi

en: Insert
et: Lisamine

en: Menu
et: Menüü

en: Delete
et: Kustuta

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
et: Klaviatuuri paigutus "%s"
    Autoriõigused &#169; X.Org Foundation ja XKeyboardConfigi kaasaaitajad
    Litsentsi andmed leiad paki metaandmetest

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Keyboard Layout "%s"
et: Klaviatuuripaigutus "%s"

en: model "%s", %s and %s
et: mudel "%s", %s ja %s

en: no layout
et: paigutus puudub

en: no options
et: valikud puuduvad

en: Keyboard model
et: Klaviatuuri mudel

en: keyboard model
et: klaviatuuri mudel

en: Keyboard layout
et: Klaviatuuri paigutus

en: keyboard layout
et: klaviatuuri paigutus

en: Keyboard options
et: Klaviatuuri valikud

en: Keyboard Update Handlers
et: Klaviatuuriuuenduste käsitlejad

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
et: Kogumik skripte, mida käivitatakse klaviatuuri oleku ümberlaadimisel. See on kasulik näiteks xmodmap'il põhinevate sätete rakendamiseks

en: modmap file list
et: modmap-failide loend

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
et: $HOME kataloogis olevate modmap-failide nimekiri.

en: Default group, assigned on window creation
et: Akna loomisega seotud vaikimisi grupp

en: Keep and manage separate group per window
et: Iga akna kohta hoitakse ja hallatakse eraldi gruppi

en: Save/restore indicators together with layout groups
et: Näidikute salvestamine ja taastamine koos paigutuste gruppidega

en: Show layout names instead of group names
et: Grupinimede asemel paigutuste nimede näitamine

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
et: Grupinimede asemel paigutuste nimede näitamine (ainult mitme paugutuse toega XFree versioonidele)

en: Load extra configuration items
et: Sätete lisavalikute laadimine

en: Load exotic, rarely used layouts and options
et: Eksootiliste, harva kasutatavate paigutuste ja valikute laadimine

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
et: "X sysconfig changed" teadete peitmine

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
et: Klaviatuurinäidiku salveikooni keelamise võimaldamine

en: Show keyboard leds indicator
et: Klaviatuuritulede näidiku näitamine

en: The Keyboard Preview, X offset
et: Klaviatuuri eelvaate X-telje nihe

en: The Keyboard Preview, Y offset
et: Klaviatuuri eelvaate Y-telje nihe

en: The Keyboard Preview, width
et: Klaviatuuri eelvaate laius

en: The Keyboard Preview, height
et: Klaviatuuri eelvaate kõrgus

en: Secondary groups
et: Teisejärgulised grupid

en: The font
et: Kirjatüüp

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
et: Paigutuse näidiku kirjatüüp. See peaks olema vormingus "[PEREKOND] [STIILI-VALIKUD] [SUURUS]".

en: The foreground color
et: Teksti värv

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
et: Paigutuse näidiku teksti värv. See peaks olema vormingus "R G B" (punane-roheline-sinine), näiteks "255 0 0".

en: The background color
et: Taustavärv

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
et: Paigutuse näidiku taustavärv. See peaks olema vormingus "R G B" (punane-roheline-sinine), näiteks "255 0 0".

en: Keyboard Layout
et: Klaviatuuri paigutus

en: Keyboard Indicator Test (%s)
et: Klaviatuurinäidiku test (%s)

en: Indicator:
et: Näidik:
