libmatekbd 1.25.0 - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Print
fa: چاپ

en: Menu
fa: منو

en: Shift
fa: تبدیل

en: Alt
fa: دگرساز

en: Delete
fa: حذف

en: Unknown
fa: ناشناخته
