libmatekbd 1.25.0 - en to frp translation catalogue (6 entries)

en: Home
frp: Rèçua

en: Left
frp: Gôche

en: Right
frp: Drête

en: Enter
frp: Entrâ

en: Print
frp: Emprimar

en: Unknown
frp: Enconyu
