libmatekbd 1.25.0 - en to ga translation catalogue (37 entries)

en: There was an error loading an image: %s
ga: Tharla earráid agus íomhá á luchtú: %s

en: XKB initialization error
ga: Earrád túsaithe XKB

en: Home
ga: Baile

en: Left
ga: Clé

en: Up
ga: Suas

en: Right
ga: Deas

en: Print
ga: Priontáil

en: Delete
ga: Scrios

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
ga: Leagan amach méarchláir "%s"
    Cóipcheart &#169; Rannpháirtithe X.Org Foundation agus XKeyboardConfig

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: model "%s", %s and %s
ga: samhail "%s", %s agus %s

en: no layout
ga: gan leagan amach

en: no options
ga: gan roghanna

en: Keyboard model
ga: Samhail mhéarchláir

en: keyboard model
ga: samhail mhéarchláir

en: Keyboard layout
ga: Leagan amach méarchláir

en: keyboard layout
ga: leagan amach méarchláir

en: Keyboard options
ga: Roghanna méarchláir

en: Keyboard Update Handlers
ga: Láimhseálaithe Nuashonrú Méarchláir

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
ga: Bailiúchán scripteanna le rith aon uair a athluchtaíodh staid an mhéarchláir. Úsáideach le haghaidh athchur i bfheidhm coigeartuithe xmodmap-bhunaithe

en: modmap file list
ga: liosta comhaid modmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
ga: Liosta comhaid modmap le fáil sa chomhadlann $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
ga: Grúpa réamhshocraithe, sanntar ag cruthú fuinneoige

en: Keep and manage separate group per window
ga: Coinnigh agus bainistigh grúpa ar leith do gach fuinneog

en: Save/restore indicators together with layout groups
ga: Sábháil/athchóirigh táscairí in éineacht le grúpaí leaganacha amach

en: Show layout names instead of group names
ga: Taispeáin ainmneacha leagain amach in ionad ainmneacha grúpa

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
ga: Taispeáin ainmneacha leagain amach in ionad ainmneacha grúpa (do leaganacha XFree a thacaíonn le leaganacha amach iomadúla amháin)

en: Load extra configuration items
ga: Luchtaigh míreanna cumraíochta breise

en: Load exotic, rarely used layouts and options
ga: Luchtaigh leaganacha amach agus roghanna coimhthíoch úsáidte go hannamh

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
ga: Ceil an teachtaireachta rabhaidh "Athraíodh sysconfig X"

en: The Keyboard Preview, X offset
ga: Réamhamharc an Mhéarchláir, fritháireamh X

en: The Keyboard Preview, Y offset
ga: Réamhamharc an Mhéarchláir, fritháireamh Y

en: The Keyboard Preview, width
ga: Réamhamharc an Mhéarchláir, leithead

en: The Keyboard Preview, height
ga: Réamhamharc an Mhéarchláir, airde

en: Secondary groups
ga: Grúpaí tánaisteacha

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ga: Tástáil Táscaire Mhéarchláir (%s)

en: Indicator:
ga: Táscaire:
