libmatekbd 1.25.0 - en to he translation catalogue (27 entries)

en: There was an error loading an image: %s
he: אירעה שגיאה בטעינת תמונה: %s

en: XKB initialization error
he: שגיאה באתחול XKB

en: Home
he: תיקיית הבית

en: Left
he: שמאל

en: Up
he: למעלה

en: Right
he: ימין

en: Pause
he: השהיה

en: Print
he: הדפס

en: Insert
he: הוספה

en: Menu
he: תפריט

en: Meta
he: מטה

en: Delete
he: מחיקה

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
he: פריסת מקלדת "%s"
    כל הזכויות שמורות &#169; קרן X.Org ותורמי XKeyboardConfig
    למידע על אודות הרישוי ניתן לעיין בקבצים המצורפים לחבילה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Keyboard Layout "%s"
he: פריסת המקלדת "%s"

en: model "%s", %s and %s
he: דגם "%s", %s ו־%s

en: no layout
he: אין פריסה

en: no options
he: אין אפשרויות

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
he: לאפשר להשבית את סמל מחוון המקלדת בסמל מגש המערכת

en: Show keyboard leds indicator
he: להציג את מחוון נוריות המקלדת

en: The font
he: הגופן

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
he: גופן מחוון הפריסה. אמור להיות בצורה „[רשימת-משפחה] [אפשרויות-סגנון] [גודל]”.

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
he: צבע החזית של מחוון הפריסה. אמור להיות בצורה „R G B” ,למשל „255 0 0”.

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
he: צבע הרקע של מחוון הפריסה. אמור להיות בצורה „R G B” ,למשל „255 0 0”.

en: Keyboard Layout
he: פריסת מקלדת

en: Keyboard Indicator Test (%s)
he: בדיקת מחוון מקלדת (%s)

en: Indicator:
he: מחוון:
