libmatekbd 1.25.0 - en to hr translation catalogue (50 entries)

en: There was an error loading an image: %s
hr: Došlo je do neispravnosti pri učitavanju slike: %s

en: XKB initialization error
hr: Neispravnost u započinjanju XKB-a

en: Home
hr: Osobna mapa

en: Left
hr: Lijevo

en: Up
hr: Gore

en: Right
hr: Desno

en: Enter
hr: Unos

en: Print
hr: Ispis

en: Insert
hr: Umetni

en: Menu
hr: Izbornik

en: Delete
hr: Obriši

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
hr: Raspored tipkovnice "%s"
    Autorska prava &#169; pridonositelji za Zakladu X.Org i XKeyboardConfig
    Za postupanje s dozvolom vidi paketne metapodatke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Keyboard Layout "%s"
hr: Raspored tipkovnice "%s"

en: model "%s", %s and %s
hr: model "%s", %s i %s

en: no layout
hr: nema rasporeda

en: no options
hr: nema mogućnosti

en: Keyboard model
hr: Model tipkovnice

en: keyboard model
hr: model tipkovnice

en: Keyboard layout
hr: Raspored tipkovnice

en: keyboard layout
hr: raspored tipkovnice

en: Keyboard options
hr: Mogućnosti tipkovnice

en: Keyboard Update Handlers
hr: Upravljači obnove tipkovnice

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
hr: Zbirka naredbenih datoteka koje se pokreću uvijek kada je stanje tipkovnice ponovno učitano. Korisno za ponovljenu primjenu ugađanja kojih je osnova xmodmap.

en: modmap file list
hr: popis datoteka postupovne mape

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
hr: Popis datoteka postupovne mape dostupnih u direktoriju $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
hr: Zadana skupina, pridružena pri stvaranju prozora

en: Keep and manage separate group per window
hr: Drži i upravljaj odijeljenom skupinom po prozoru

en: Save/restore indicators together with layout groups
hr: Spremi/obnovi pokazivače zajedno s rasporednim skupinama

en: Show layout names instead of group names
hr: Prikaži nazive rasporeda umjesto naziva skupina

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
hr: Prikaži nazive rasporeda umjesto skupnih naziva (samo za XFree inačice s podrškom za višestruke rasporede)

en: Load extra configuration items
hr: Učitaj dodatne postavne stavke

en: Load exotic, rarely used layouts and options
hr: Učitaj neuobičajene, rijetko korištene rasporede i mogućnosti

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
hr: Spriječi upozoravajuću poruku "X sysconfig changed"

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
hr: Dopusti onemogućiti sličicu pokazivača tipkovnice u traci

en: Show keyboard leds indicator
hr: Prikaži pokazivača stanja tipkovničkih dioda

en: The Keyboard Preview, X offset
hr: Pregled tipkovnice, pomak osi X

en: The Keyboard Preview, Y offset
hr: Pregled tipkovnice, pomak osi Y

en: The Keyboard Preview, width
hr: Pregled tipkovnice, širina

en: The Keyboard Preview, height
hr: Pregled tipkovnice, visina

en: Secondary groups
hr: Sporedne skupine

en: The font
hr: Pismo

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
hr: Pismo za pokazivač rasporeda. Ovo treba biti u obliku "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]".

en: The foreground color
hr: Osnovna boja

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
hr: Osnovna boja za pokazivač rasporeda. Ovo treba biti u obliku "R G B", primjerice "255 0 0".

en: The background color
hr: Pozadinska boja

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
hr: Pozadinska boja za pokazivač rasporeda. Ovo treba biti u obliku "R G B", primjerice "255 0 0".

en: Keyboard Layout
hr: Raspored tipkovnice

en: Keyboard Indicator Test (%s)
hr: Provjera pokazivača tipkovnice (%s)

en: Indicator:
hr: Pokazivač:
