libmatekbd 1.25.0 - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: There was an error loading an image: %s
hu: hiba történt egy kép betöltése során: %s

en: XKB initialization error
hu: XKB-előkészítési hiba

en: Home
hu: Saját mappa

en: Left
hu: Bal

en: Up
hu: Fel

en: Right
hu: Jobb

en: Enter
hu: Belépés

en: Pause
hu: Szüneteltetés

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Menu
hu: Menü

en: Delete
hu: Eltávolítás

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
hu: „%s” billentyűzetkiosztás
    Copyright &#169; X.Org Foundation és az XKeyboardConfig közreműködői
    Licencelési információkért tekintse meg a csomag metaadatait.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Keyboard Layout "%s"
hu: „%s” billentyűzetkiosztás

en: model "%s", %s and %s
hu: „%s” típus, %s és %s

en: no layout
hu: nincs kiosztás

en: no options
hu: nincsenek beállítások

en: Keyboard model
hu: Billentyűzetmodell

en: keyboard model
hu: billentyűzetmodell

en: Keyboard layout
hu: Billentyűzetkiosztás

en: keyboard layout
hu: billentyűzetkiosztás

en: Keyboard options
hu: Billentyűzet beállításai

en: Keyboard Update Handlers
hu: Billentyűzetfrissítés-kezelők

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
hu: Parancsfájlok gyűjteménye, amelyeket a billentyűzet állapotának minden újratöltésekor le kell futtatni. Az xmodmap-alapú beállítások újraalkalmazásakor hasznos.

en: modmap file list
hu: modmap fájlok listája

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
hu: A $HOME könyvtárban elérhető modmap fájlok listája.

en: Default group, assigned on window creation
hu: Az ablak létrehozásához hozzárendelt alapértelmezett csoport

en: Keep and manage separate group per window
hu: Külön csoport fenntartása és kezelése minden ablakhoz

en: Save/restore indicators together with layout groups
hu: Jelzők mentése/visszaállítása a kiosztáscsoportokkal együtt

en: Show layout names instead of group names
hu: Kiosztásnevek mutatása csoportnevek helyett

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
hu: Kiosztásnevek mutatása csoportnevek helyett (csak az XFree több kiosztást támogató verzióihoz)

en: Load extra configuration items
hu: Kiegészítő beállítási elemek betöltése

en: Load exotic, rarely used layouts and options
hu: Egzotikus, ritkán használt kiosztások és beállítások betöltése

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
hu: A „Megváltoztak az X rendszerbeállításai” figyelmeztető üzenet elhallgattatása

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
hu: Billentyűzetjelző az értesítési területen letiltásának engedélyezése

en: Show keyboard leds indicator
hu: Billentyűzet LED jelző megjelenítése

en: The Keyboard Preview, X offset
hu: A billentyűzet előnézete, X eltolás

en: The Keyboard Preview, Y offset
hu: A billentyűzet előnézete, Y eltolás

en: The Keyboard Preview, width
hu: A billentyűzet előnézete, szélesség

en: The Keyboard Preview, height
hu: A billentyűzet előnézete, magasság

en: Secondary groups
hu: Másodlagos csoportok

en: The font
hu: Betűkészlet

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
hu: Kiosztásjelző betűkészlet. Ennek formátuma: „[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]”

en: The foreground color
hu: Az előtérszín

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
hu: A kiosztásjelző előtérszíne. Ennek formátuma: „R G B”, például: „255 0 0”.

en: The background color
hu: A háttérszín

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
hu: A kiosztásjelző háttérszíne. Ennek formátuma: „R G B”, például: „255 0 0”.

en: Keyboard Layout
hu: Billentyűzetkiosztás

en: Keyboard Indicator Test (%s)
hu: Billentyűzetjelző teszt (%s)

en: Indicator:
hu: Jelző:
