libmatekbd 1.25.0 - en to ie translation catalogue (39 entries)

en: There was an error loading an image: %s
ie: Un errore evenit cargante un image: %s

en: XKB initialization error
ie: Errore de inicialisation de XKB

en: Home
ie: Hem

en: Left
ie: A levul

en: Up
ie: Ad-supra

en: Right
ie: A dextri

en: Pause
ie: Pausar

en: Print
ie: Printar

en: Menu
ie: Menú

en: Delete
ie: Deleter

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
ie: Arangeament de tastatura «%s»
    Jure editorial &#169; X.Org Foundation e contributores de XKeyboardConfig
    Vide metadata del paccage por li licentie

en: Unknown
ie: Ínconosset

en: Keyboard Layout "%s"
ie: Arangeament de tastatura «%s»

en: model "%s", %s and %s
ie: modelle «%s», %s e %s

en: no layout
ie: null arangeament

en: no options
ie: null optiones

en: Keyboard model
ie: Modelle de tastatura

en: keyboard model
ie: Modelle de tastatura

en: Keyboard layout
ie: Arangeament de tastatura

en: keyboard layout
ie: arangeament de tastatura

en: Keyboard options
ie: Optiones de tastatura

en: modmap file list
ie: Liste de files modmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
ie: Un liste de files modmap gardat in li directoria $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
ie: Predefinit gruppe por creat fenestres

en: Keep and manage separate group per window
ie: Retener separat gruppes per chascun fenestre

en: Save/restore indicators together with layout groups
ie: Gardar indicatores junt con gruppes de arangeament

en: Show layout names instead of group names
ie: Monstrar nómines de arangeament in vice de nómines de gruppe

en: Load extra configuration items
ie: Cargar extra elementes de configuration

en: Load exotic, rarely used layouts and options
ie: Cargar exotic e rar arangeamentes e optiones

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
ie: Deactivar li indicator de tastatura in li area de notificationes

en: Show keyboard leds indicator
ie: Monstrar li LEDs del tastatura

en: Secondary groups
ie: Secundari gruppes

en: The font
ie: Li fonde

en: The foreground color
ie: Li color de textu

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
ie: Li color de textu del indicator de arangeament. Deve esser in formate «R V B», p.ex. «255 0 0»

en: The background color
ie: Color del funde:

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
ie: Li color de funde del indicator de arangeament. Deve esser in formate «R V B», p.ex. «255 0 0»

en: Keyboard Layout
ie: Layout de tastatura

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ie: Prova de indicator de tastatura (%s)
