libmatekbd 1.25.0 - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Left
is: Til vinstri

en: Up
is: Upp

en: Right
is: Til hægri

en: Print
is: Prenta

en: Menu
is: Valmynd

en: Delete
is: Eyða

en: Unknown
is: Óþekktur
