libmatekbd 1.25.0 - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: There was an error loading an image: %s
ka: შეცდომა პიქტოგრამის ჩატვირთვისას: %s

en: XKB initialization error
ka: XKB-ს ინიციალიზაციის შეცდომა

en: Home
ka: სახლი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Pause
ka: დაპაუზება

en: Print
ka: ბეჭდვა

en: Insert
ka: ჩასმა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: model "%s", %s and %s
ka: მოდელი "%s", %s და %s

en: no layout
ka: არავითარი განლაგება

en: no options
ka: არავითარი პარამეტრები

en: Keyboard model
ka: კლავიატურის მოდელი

en: keyboard model
ka: კლავიატურის მოდელი

en: Keyboard layout
ka: კლავიატურის განლაგება

en: keyboard layout
ka: კლავიატურის განლაგება

en: Keyboard options
ka: კლავიატურის პარამეტრები

en: Keyboard Update Handlers
ka: კლავიატურის განახლება

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
ka: სკრიპტების კოლექცია, რომელიც გამოიყენება კლავიატურის ხელახალი გამართვისას. გამოიყენება xmodmap-ში ცვლილების შეტანისას

en: modmap file list
ka: modmap ფაილების სია

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
ka: modmap ფაილების სია $HOME დასტაში.

en: Default group, assigned on window creation
ka: ნაგულისხმევი ჯგუფი, ფანჯრის შექმნისას

en: Keep and manage separate group per window
ka: ფანჯრების მიხედვით, სხვადასხვა ჯგუფების მხარდაჭერა დამახსოვრება

en: Save/restore indicators together with layout groups
ka: ინდიკატორების ჯგუფთან ერთად შენახვა/აღდგენა

en: Show layout names instead of group names
ka: ჯგუფის სახელების მაგივრად სახელწოდებების ჩვენება

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
ka: განლაგებების ჯგუფის სახელების მაგივრად სახელწოდებების ჩვენება (მხოლოდ იმ XFree ვერსიებისთვის, რომელთაც მულტი განლაგებების მხარდაჭერა გააჩნიათ)

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
ka: გაფრთხილების შეტყობინება "X სისტემური კონფოგურაცია შეიცვალა" მოშორება

en: The Keyboard Preview, X offset
ka: გადავხედოთ კლავიატურას, X ღერძზე

en: The Keyboard Preview, Y offset
ka: გადავხედოთ კლავიატურას, Y ღერძზე

en: The Keyboard Preview, width
ka: გადავხედოთ კლავიატურას, სიგანე

en: The Keyboard Preview, height
ka: გადავხედოთ კლავიატურას, სიმაღლე

en: Secondary groups
ka: მეორადი ჯგუფები

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ka: კლავიატურის ინდიკატორის ტესტი (%s)

en: Indicator:
ka: ინდიკატორი:
