libmatekbd 1.25.0 - en to kab translation catalogue (6 entries)

en: Left
kab: Aẓelmaḍ

en: Right
kab: Ayfus

en: Pause
kab: Ḥbes

en: Menu
kab: Umuɣ

en: Delete
kab: Kkes

en: Unknown
kab: Arussin
