libmatekbd 1.25.0 - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: There was an error loading an image: %s
kk: Суретті жүктеу кезінде қате кетті: %s

en: Home
kk: Үй бумасы

en: Left
kk: Сол жақ

en: Up
kk: Жоғары

en: Right
kk: Оң жақ

en: Enter
kk: Есептеу

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Insert
kk: Кірістіру

en: Menu
kk: Мәзір

en: Delete
kk: Өшіру

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Keyboard Layout "%s"
kk: "%s" пернетақта жаймасы

en: model "%s", %s and %s
kk: модельдер "%s", %s және %s

en: no layout
kk: жаймасы жоқ

en: no options
kk: опциялары жоқ

en: Keyboard model
kk: Пернетақта түрі

en: keyboard model
kk: пернетақта түрі

en: Keyboard layout
kk: Пернетақта жаймасы

en: keyboard layout
kk: пернетақта жаймасы

en: Keyboard options
kk: Пернетақта опциялары
