libmatekbd 1.25.0 - en to ku_IQ translation catalogue (16 entries)

en: Home
ku_IQ: ماڵەوە

en: Left
ku_IQ: چەپ

en: Up
ku_IQ: سەرەوە

en: Right
ku_IQ: ڕاست

en: Print
ku_IQ: چاپکردن

en: Insert
ku_IQ: تێخستن

en: Menu
ku_IQ: پێڕست

en: Delete
ku_IQ: سڕینەوە

en: Unknown
ku_IQ: نەزانراو

en: Keyboard Layout "%s"
ku_IQ: کڵیشەی تەختەکلیل "%s"

en: no options
ku_IQ: بێ بژاردە

en: keyboard layout
ku_IQ: کڵێشەی تەختەکلیل

en: Keyboard options
ku_IQ: بژاردەکانی تەختەکلیل

en: The Keyboard Preview, width
ku_IQ: پێشدیتنی تەختەکلیل، پانی

en: The Keyboard Preview, height
ku_IQ: پێشدیتنی تەختەکلیل، بەرزی

en: Keyboard Layout
ku_IQ: کڵێشەی تەختەکلیل
