libmatekbd 1.25.0 - en to ky translation catalogue (22 entries)

en: XKB initialization error
ky: XKB'нин инициалдаштыруу катасы

en: Home
ky: Үй папкасы

en: Left
ky: Солго буруу

en: Up
ky: Өйдө

en: Right
ky: Оңго буруу

en: Print
ky: Басма

en: Insert
ky: Коюу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Unknown
ky: Белгисиз

en: model "%s", %s and %s
ky: модели "%s", %s жана %s

en: no layout
ky: раскладка жок

en: no options
ky: параметрлер жок

en: Keyboard model
ky: Клавиатура модели

en: keyboard model
ky: клавиатура модели

en: Keyboard layout
ky: Клавиатура раскладкасы

en: keyboard layout
ky: клавиатура раскладкасы

en: modmap file list
ky: modmap файл тизмеси

en: The foreground color
ky: Алдыңкы пландын түсү

en: The background color
ky: Фон түсү

en: Keyboard Layout
ky: Клавиатура раскладкасы

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ky: Клавиатура индикаторунун сыноосу (%s)

en: Indicator:
ky: Индикатору:
