libmatekbd 1.25.0 - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: There was an error loading an image: %s
lt: Įvyko klaida įkeliant paveikslą: %s

en: XKB initialization error
lt: XKB inicijavimo klaida

en: Scroll
    Lock
lt: Slinkti

en: Sys Rq
lt: Sp

en: Page
    Up
lt: Psl↑

en: Page
    Down
lt: Psl↓

en: Num
    Lock
lt: Skaitm

en: Pg Up
lt: Psl↑

en: Pg Dn
lt: Psl↓

en: Home
lt: Namai

en: Left
lt: Kairėje

en: End
lt: Pab

en: Up
lt: Viršun

en: Begin
lt: Prad

en: Right
lt: Dešinėje

en: Enter
lt: Įvesti

en: Down
lt: Žemyn

en: Ins
lt: Įterpti

en: Del
lt: Šal

en: BackSpace
lt: ⌫

en: Return
lt: Įvesti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Esc
lt: Gr

en: Print
lt: Spausdinti

en: Insert
lt: Įterpti

en: Menu
lt: Meniu

en: Control
lt: Vald

en: Caps
    Lock
lt: Didž

en: Delete
lt: Ištrinti

en: AltGr
lt: Lyg3

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
lt: Klaviatūros išdėstymas "%s"
    Autorinės teisės &#169; X.Org Foundation ir XKeyboardConfig kontributoriai
    Licencija paketo metaduomenyse

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Keyboard Layout "%s"
lt: Klaviatūros išdėstymas "%s"

en: model "%s", %s and %s
lt: modelis "%s", %s ir %s

en: no layout
lt: nėra išdėstymo

en: no options
lt: nėra parametrų

en: Keyboard model
lt: Klaviatūros modelis

en: keyboard model
lt: klaviatūros modelis

en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: keyboard layout
lt: klaviatūros išdėstymas

en: Keyboard options
lt: Klaviatūros parametrai

en: Keyboard Update Handlers
lt: Klaviatūros atnaujinimo valdikliai

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
lt: Scenarijų, įvykdomų klaviatūros būsenai pasikeitus, rinkinys. Naudingas xmodmap pagrįstiems pataisymams.

en: modmap file list
lt: modmap failų sąrašas

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
lt: Modmap failų $HOME kataloge sąrašas.

en: Default group, assigned on window creation
lt: Standartinė grupė, priskiriama naujiems langams

en: Keep and manage separate group per window
lt: Valdyti grupes kiekvienam langui atskirai

en: Save/restore indicators together with layout groups
lt: Įrašymo/skaitymo indikatoriai kartu su išdėstymo grupėmis

en: Show layout names instead of group names
lt: Rodyti išdėstymų vardus vietoje grupių vardų

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
lt: Rodyti išdėstymų vardus vietoje grupių vardų (tik XFree versijoms, palaikančioms kelis išdėstymus)

en: Load extra configuration items
lt: Įkelti papildomus konfigūracijos elementus

en: Load exotic, rarely used layouts and options
lt: Įkelti retus išdėstymus ir parametrus

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
lt: Išjungti "X sistemos konfigūracija pasikeitė" įspėjimo pranešimą

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
lt: Leisti išjungti klaviatūros indikatoriaus dėklo piktogramą

en: Show keyboard leds indicator
lt: Rodyti klaviatūros šviesos diodų indikatorių

en: The Keyboard Preview, X offset
lt: Klaviatūros vaizdas, X poslinkis

en: The Keyboard Preview, Y offset
lt: Klaviatūros vaizdas, Y poslinkis

en: The Keyboard Preview, width
lt: Klaviatūros vaizdas, plotis

en: The Keyboard Preview, height
lt: Klaviatūros vaizdas, aukštis

en: Secondary groups
lt: Antrinės grupės

en: The font
lt: Šriftas

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
lt: Išdėstymų indikatoriaus šriftas. Tai turėtų būti nurodyta "[ŠEIMOS-SĄRAŠAS] [STILIAUS-PARAMETRAI] [DYDIS]" formatu.

en: The foreground color
lt: Priekinio plano spalva

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
lt: Išdėstymų indikatoriaus priekinio plano spalva. Tai turėtų būti nurodyta "R G B" formatu, pavyzdžiui, "255 0 0".

en: The background color
lt: Fono spalva

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
lt: Išdėstymų indikatoriaus fono spalva. Tai turėtų būti nurodyta "R G B" formatu, pavyzdžiui, "255 0 0".

en: Keyboard Layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: Keyboard Indicator Test (%s)
lt: Klaviatūros indikatoriaus testas (%s)

en: Indicator:
lt: Indikatorius:
