libmatekbd 1.25.0 - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: There was an error loading an image: %s
lv: Gadījās kļūda ielādējot attēlu: %s

en: XKB initialization error
lv: XKB inicializācijas kļūda

en: Home
lv: Mājas

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Up
lv: Augšup

en: Right
lv: Pa Labi

en: Print
lv: Drukāt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Delete
lv: Dzēst

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
lv: Tastatūras izkārtojums "%s"
    Autortiesības &#169; X.Org Fonds un XKeyboardConfig komanda
    Licences informācija pieejama pakotnes metadatos

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Keyboard Layout "%s"
lv: Tastatūras izkārtojums "%s"

en: model "%s", %s and %s
lv: modelis "%s", %s un %s

en: no layout
lv: nav izkārtojuma

en: no options
lv: nav iespēju

en: Keyboard model
lv: Tastatūras modelis

en: keyboard model
lv: tastatūras modelis

en: Keyboard layout
lv: Tastatūras izkārtojums

en: keyboard layout
lv: tastatūras izkārtojums

en: Keyboard options
lv: Tastatūras iespējas

en: Keyboard Update Handlers
lv: Tastatūras atjauninājumu apdarinātāji

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
lv: Skriptu kolekcija palaišanai kad vien tastatūras stāvoklis ir pārlādēts. Noderīgs xmodmap bāzētu iestatījumu pārlikšanai

en: modmap file list
lv: modmap failu saraksts

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
lv: $HOME direktorijā pieejamo modmap failu saraksts.

en: Default group, assigned on window creation
lv: Noklusētā grupa, ko piesaista loga veidošanai

en: Keep and manage separate group per window
lv: Uzturēt un pārvaldīt atsevišķas grupas katram logam

en: Save/restore indicators together with layout groups
lv: Saglabāt/atjaunot indikatorus kopā ar izkārtojuma grupām

en: Show layout names instead of group names
lv: Grupu nosaukumu vietā rādīt izkārtojumu nosaukumus

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
lv: Grupu nosaukumu vietā rādīt izkārtojumu nosaukumus (XFree versijām, kas uztur vairākus izkārtojumus)

en: Load extra configuration items
lv: Ielādēt papildus konfigurācijas vienības

en: Load exotic, rarely used layouts and options
lv: Ielādēt eksotiskus, reti izmantotus izkārtojumus un opcijas

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
lv: Aizliegt "X sysconfig changed" brīdinājuma paziņojumu

en: The Keyboard Preview, X offset
lv: Tastatūras priekšskatījums, X nobīde

en: The Keyboard Preview, Y offset
lv: Tastatūras priekšskatījums, Y nobīde

en: The Keyboard Preview, width
lv: Tastatūras priekšskatījums, platums

en: The Keyboard Preview, height
lv: Tastatūras priekšskatījums, augstums

en: Secondary groups
lv: Sekundārās grupas

en: The font
lv: Fonts

en: The foreground color
lv: Priekšplāna krāsa

en: The background color
lv: Fona krāsa

en: Keyboard Layout
lv: Tastatūras izkārtojums

en: Keyboard Indicator Test (%s)
lv: Tastatūras indikatora pārbaude (%s)

en: Indicator:
lv: Indikators:
