libmatekbd 1.25.0 - en to mai translation catalogue (15 entries)

en: Home
mai: घर

en: Left
mai: बामाँ

en: Up
mai: उप्पर

en: Right
mai: दहिन्ना

en: Print
mai: छपाइ

en: Meta
mai: मेटा

en: Super
mai: सुपर

en: Delete
mai: मेटाबू

en: Unknown
mai: अज्ञात

en: model "%s", %s and %s
mai: मॉडल "%s", %s आओर %s

en: no layout
mai: कोनो लेआउट नहि

en: no options
mai: कोनो विकल्प नहि

en: Secondary groups
mai: द्वितीयक समूह

en: Keyboard Indicator Test (%s)
mai: कीबोर्ड सूचक जाँच (%s)

en: Indicator:
mai: सूचक:
