libmatekbd 1.25.0 - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Left
mg: Ankavia

en: Right
mg: Ankavanana

en: Print
mg: Hanonta

en: Delete
mg: Fafao

en: Unknown
mg: Tsy fantatra
