libmatekbd 1.25.0 - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Гэр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Print
mn: Хэвлэх

en: Super
mn: Супер

en: Delete
mn: Устгах

en: Unknown
mn: Тодорхойлогдоогүй
