libmatekbd 1.25.0 - en to ms translation catalogue (49 entries)

en: There was an error loading an image: %s
ms: Terdapat ralat memuatkan imej: %s

en: XKB initialization error
ms: Ralat pengawalan XKB

en: Home
ms: Laman Utama

en: Left
ms: Kiri

en: Up
ms: Naik

en: Right
ms: Kanan

en: Pause
ms: Jeda

en: Print
ms: Cetak

en: Insert
ms: Sisip

en: Delete
ms: Padam

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
ms: Bentangan papan kekunci "%s"
    Hakcipta &#169; penyumbang X.Org Foundation dan XKeyboardConfig
    Untuk pelesenan lihat data meta pakej

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Keyboard Layout "%s"
ms: Bentangan Papan Kekunci "%s"

en: model "%s", %s and %s
ms: model "%s", %s dan %s

en: no layout
ms: tiada bentangan

en: no options
ms: tiada pilihan

en: Keyboard model
ms: Model papan kekunci

en: keyboard model
ms: model papan kekunci

en: Keyboard layout
ms: Bentangan papan kekunci

en: keyboard layout
ms: bentangan papan kekunci

en: Keyboard options
ms: Pilihan papan kekunci

en: Keyboard Update Handlers
ms: Pengendali Kemaskini Papan Kekunci

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
ms: Koleksi skrip untuk dijalankan bila keadaan papan kekunci dimuat semula. Berguna untuk melaksanakan semula pelarasan berasaskan xmodmap

en: modmap file list
ms: senarai fail modmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
ms: Senarai fail modmap yang terdapat dalam direktori $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
ms: Kumpulan lalai, diumpuk pada penciptaan tetingkap

en: Keep and manage separate group per window
ms: Jaga dan urus kumpulan berasingan per tetingkap

en: Save/restore indicators together with layout groups
ms: Simpan/pulih penunjuk bersama-sama dengan kumpulan bentangan

en: Show layout names instead of group names
ms: Tunjuk bentangan selain dari nama kumpulan

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
ms: Tunjuk nama bentangan selain dari nama kumpulan (hanya untuk versi XFree yang menyokong bentangan berbilang)

en: Load extra configuration items
ms: Muatkan item konfigurasi tambahan

en: Load exotic, rarely used layouts and options
ms: Muatkan bentangan dan pilihan eksotik dan yang jarang digunakan

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
ms: Paksa mesej amaran  "X sysconfig changed"

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
ms: Benar pelumpuhan ikon talam penunjuk papan kekunci

en: Show keyboard leds indicator
ms: Tunjuk penunjuk led papan kekunci

en: The Keyboard Preview, X offset
ms: Pratonton Papan Kekunci, ofset X

en: The Keyboard Preview, Y offset
ms: Pratonton Papan Kekunci, ofset Y

en: The Keyboard Preview, width
ms: Pratonton Papan Kekunci, lebar

en: The Keyboard Preview, height
ms: Pratonton Papan Kekunci, tinggi

en: Secondary groups
ms: Kumpulan sekunder

en: The font
ms: Fon

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
ms: Fon untuk penunjuk bentangan. Ia seharusnya dalam format "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]".

en: The foreground color
ms: Warna latar hadapan

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
ms: Warna latar hadapan penunjuk bentangan. Ia seharusnya dalam format "R G B", sebagai contoh "255 0 0".

en: The background color
ms: Warna latar belakang

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
ms: Warna latar belakang penunjuk bentangan. Ia seharusnya dalam format "R G B", sebagai contoh "255 0 0".

en: Keyboard Layout
ms: Bentangan Papan Kekunci

en: Keyboard Indicator Test (%s)
ms: Ujian Penunjuk Papan Kekunci (%s)

en: Indicator:
ms: Penunjuk:
