libmatekbd 1.25.0 - en to nds translation catalogue (9 entries)

en: Home
nds: Benutzerverzeichnis

en: Left
nds: Links

en: Up
nds: Hoch

en: Right
nds: Rechts

en: Pause
nds: Anhollen

en: Print
nds: Drucken

en: Menu
nds: Menü

en: Delete
nds: Löschen

en: Unknown
nds: Unbekannt
