libmatekbd 1.25.0 - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: There was an error loading an image: %s
nl: Probleem bij laden van afbeelding: %s

en: XKB initialization error
nl: XKB-initialisatiefout

en: Left
nl: Links

en: Up
nl: Omhoog

en: Right
nl: Rechts

en: Down
nl: Omlaag

en: BackSpace
nl: Backspace

en: Control
nl: Ctrl

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
nl: Toetsenbordindeling ‘%s’
    Auteursrecht © X.org Foundation en XKeyboardConfig-medewerkers
    Zie de metagegevens van het pakket voor de licentievoorwaarden.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Keyboard Layout "%s"
nl: Toetsenbordindeling ‘%s’

en: layout "%s" | layouts "%s"
nl[0]: indeling '%s'
nl[1]: indelingen '%s'

en: option "%s" | options "%s"
nl[0]: optie '%s'
nl[1]: opties '%s'

en: model "%s", %s and %s
nl: model "%s", %s en %s

en: no layout
nl: geen indeling

en: no options
nl: geen opties

en: Keyboard model
nl: Toetsenbordmodel

en: keyboard model
nl: toetsenbordmodel

en: Keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling

en: keyboard layout
nl: toetsenbordindeling

en: Keyboard options
nl: Toetsenbordopties

en: Keyboard Update Handlers
nl: Afhandelaars voor bijwerken van toetsenbord

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
nl: Een verzameling scripts die uitgevoerd worden als de toetsenbordinstellingen opnieuw geladen worden. Dit is bruikbaar om bijvoorbeeld xmodmap-gebaseerde aanpassingen opnieuw uit te laten voeren.

en: modmap file list
nl: Lijst van modmap-bestanden

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
nl: Lijst van modmap-bestanden beschikbaar in de $HOME-map.

en: Default group, assigned on window creation
nl: Standaardgroep, toegewezen bij aanmaken van vensters

en: Keep and manage separate group per window
nl: Aparte groep per venster bijhouden

en: Save/restore indicators together with layout groups
nl: Onthouden/laden van indicatoren tegelijk met indelingsgroepen

en: Show layout names instead of group names
nl: Indelingsnamen tonen in plaats van groepsnamen

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
nl: Toon indelingsnaam in plaats van groepsnaam (alleen voor versies van XFree die meerdere indelingen ondersteunen)

en: Load extra configuration items
nl: Laad extra configuratie-elementen

en: Load exotic, rarely used layouts and options
nl: Laad exotische, zelden gebruikte indelingen en opties

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
nl: Onderdruk het waarschuwingsbericht ‘X sysconfig gewijzigd’

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
nl: Uitschakelen van toetsenbordpictogram in systeemvak toestaan

en: Show keyboard leds indicator
nl: Toon indicator van toetsenbordlampjes

en: The Keyboard Preview, X offset
nl: Toetsenbordvoorbeeld, X-afstand

en: The Keyboard Preview, Y offset
nl: Toetsenbordvoorbeeld, Y-afstand

en: The Keyboard Preview, width
nl: Toetsenbordvoorbeeld, breedte

en: The Keyboard Preview, height
nl: Toetsenbordvoorbeeld, hoogte

en: Secondary groups
nl: Secundaire groepen

en: The font
nl: Het lettertype

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
nl: Het lettertype voor de indelings-indicator. Dit moet in de opmaak '[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]' zijn.

en: The foreground color
nl: De voorgrondkleur

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
nl: Voorgrondkleur voor de indelings-indicator. Dit moet in de 'R G B'-opmaak zijn, bijvoorbeeld '255 0 0'.

en: The background color
nl: De achtergrondkleur

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
nl: Achtergrondkleur voor de indelings-indicator. Dit moet in de 'R G B'-opmaak zijn, bijvoorbeeld '255 0 0'

en: Keyboard Layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Keyboard Indicator Test (%s)
nl: Toetsenbord-indicatorproef (%s)
