libmatekbd 1.25.0 - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: There was an error loading an image: %s
nn: Det oppsto ein feil under lasting av bilete: %s

en: XKB initialization error
nn: Feil ved klargjering av XKB

en: Home
nn: Heimeområde

en: Left
nn: Venstre

en: Up
nn: Opp

en: Right
nn: Høgre

en: Print
nn: Skriv ut

en: Insert
nn: Set inn

en: Delete
nn: Slett

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
nn: Tastaturutforming «%s»
    Copyright &#169; X.Org foundation og XKeyboardConfig bidragsytarar
    For lisensinformasjon sjå metadata om pakka.

en: Unknown
nn: Ukjend

en: model "%s", %s and %s
nn: modell «%s», %s og %s

en: no layout
nn: inga utforming

en: no options
nn: inga alternativ

en: Keyboard model
nn: Tastaturmodell

en: keyboard model
nn: tastaturmodell

en: Keyboard layout
nn: Tastaturutforming

en: keyboard layout
nn: tastaturutforming

en: Keyboard options
nn: Alternativ for tastatur

en: Keyboard Update Handlers
nn: Tastaturoppdatering

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
nn: Ein samling skript som køyrast når tastaturtilstanden skal lastas på nytt. Nyttig for å leggja inn xmodmap-baserte justeringar på nytt

en: modmap file list
nn: liste over modmap-filer

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
nn: Ei liste over modmap-filer som finst i mappa $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
nn: Forvald gruppe, tildelt ved oppretting av vindauge

en: Keep and manage separate group per window
nn: Behald og handter separate grupper per vindauge

en: Save/restore indicators together with layout groups
nn: Lagre/gjenopprett indikatorar saman med utformingsgrupper

en: Show layout names instead of group names
nn: Vis namn på utforming i staden for gruppenamn

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
nn: Vis namn på utforming i staden for gruppenamn (berre for versjonar av XFree som støttar fleire utformingar)

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
nn: Ikkje vis advarsel om «X oppsettet er endret»

en: The Keyboard Preview, X offset
nn: Førehandsvising av tastatur, X-avstand

en: The Keyboard Preview, Y offset
nn: Førehandsvising av tastatur, Y-avstand

en: The Keyboard Preview, width
nn: Førehandsvising av tastatur, breidd

en: The Keyboard Preview, height
nn: Førehandsvising av tastatur, storleik

en: Secondary groups
nn: Sekundære grupper

en: Keyboard Indicator Test (%s)
nn: Test av tastaturindikator (%s)

en: Indicator:
nn: Indikator:
