libmatekbd 1.25.0 - en to or translation catalogue (37 entries)

en: There was an error loading an image: %s
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା: %s

en: XKB initialization error
or: XKB ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ ତୃଟି

en: Home
or: ମୂଳସ୍ଥାନ

en: Left
or: ବାମ

en: Up
or: ଉପରକୁ

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
or: କିବୋର୍ଡ ସଂରଚନା "%s"
    Copyright &#169; X.Org ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଏବଂ XKeyboardConfig ସହଯୋଗୀମାନେ
    ଅନୁମତି ପତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ୟାକେଜ ଅଧିତଥ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: model "%s", %s and %s
or: "%s", %s ଏବଂ %s ନମୁନା

en: no layout
or: କୌଣସି ବିନ୍ଯାସ ନାହିଁ

en: no options
or: କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ

en: Keyboard model
or: କି-ବୋର୍ଡ ନମୁନା

en: keyboard model
or: କି-ବୋର୍ଡ ନମୁନା

en: Keyboard layout
or: କି-ବୋର୍ଡ ବିନ୍ଯାସ

en: keyboard layout
or: କି-ବୋର୍ଡ ବିନ୍ଯାସ

en: Keyboard options
or: କି-ବୋର୍ଡ ବିକଳ୍ପ

en: Keyboard Update Handlers
or: କି-ବୋର୍ଡ ଅଦ୍ଯତନ ନିୟନ୍ତ୍ରକ

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
or: କି-ବୋର୍ଡ ଅବସ୍ଥାକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଚଳାଯିବା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ମାନଙ୍କର ସଂଗ୍ରହ। xmodmap ଆଧାରିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ମାନଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ।

en: modmap file list
or: modmap ଫାଇଲ ତାଲିକା

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
or: $HOME ଡିରେକ୍ଟୋରିରେ modmap ଫାଇଲ ମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ତାଲିକା ଉପଲବ୍ଧ।

en: Default group, assigned on window creation
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମୟରେ ନ୍ଯସ୍ତ କରାଯାଇଥିବା ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୂହ

en: Keep and manage separate group per window
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପ୍ରତି ଅଲଗା ସମୂହ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ପରାଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Save/restore indicators together with layout groups
or: ବିନ୍ଯାସ ସମୂହ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସୂଚକ ମାନଙ୍କୁ ଏକତ୍ର ସଂରକ୍ଷଣ/ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Show layout names instead of group names
or: ସମୂହ ନାମ ମାନଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ବିନ୍ଯାସ ନାମ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
or: ସମୂହ ନାମ ମାନଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ବିନ୍ଯାସ ନାମ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ (କେବଳ ଏକାଧିକ ବିନ୍ଯାସ ମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା XFree ସଂସ୍କରଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ)

en: Load extra configuration items
or: ଅତିରିକ୍ତ ସଂରଚନା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Load exotic, rarely used layouts and options
or: ଆକର୍ଷକ, ଅତିକମ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ସଂରଚନା ଏବଂ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
or: "X sysconfig ପରିବର୍ତ୍ତିତ" ଚେତାବନୀ ସନ୍ଦେଶକୁ ଅବରୋଧ କରନ୍ତୁ

en: The Keyboard Preview, X offset
or: କି-ବୋର୍ଡ ପୂର୍ବାବଲୋକନ, ଏକ୍ସ ଅଫସେଟ

en: The Keyboard Preview, Y offset
or: କି-ବୋର୍ଡ ପୂର୍ବାବଲୋକନ, ୱାଇ ଅଫସେଟ

en: The Keyboard Preview, width
or: କି-ବୋର୍ଡ ପୂର୍ବାବଲୋକନ, ଓସାର

en: The Keyboard Preview, height
or: କି-ବୋର୍ଡ ପୂର୍ବାବଲୋକନ, ଉଚ୍ଚତା

en: Secondary groups
or: ଦ୍ବିତୀୟକ ସମୂହ

en: Keyboard Indicator Test (%s)
or: କି-ବୋର୍ଡ ସୂଚକ ପରୀକ୍ଷଣ (%s)

en: Indicator:
or: ସୂଚକ:
