libmatekbd 1.25.0 - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: There was an error loading an image: %s
pl: Wystąpił błąd podczas wczytywania obrazu: %s

en: XKB initialization error
pl: Błąd inicjacji XKB

en: Left
pl: W lewo

en: Up
pl: W górę

en: Begin
pl: Rozpocznij

en: Right
pl: W prawo

en: Down
pl: W dół

en: Compose
pl: Komponujący

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
pl: Układ klawiatury "%s"
    Prawa autorskie &#169; X.Org Foundation oraz współtwórcy XKeyboardConfig
    Zasady licencji znajdują się w metadanych pakietu

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Keyboard Layout "%s"
pl: Układ klawiatury "%s"

en: layout "%s" | layouts "%s"
pl[0]: układ "%s"
pl[1]: układy "%s"
pl[2]: układów "%s"
pl[3]: układów "%s"

en: option "%s" | options "%s"
pl[0]: opcja "%s"
pl[1]: opcje "%s"
pl[2]: opcji "%s"
pl[3]: opcji "%s"

en: model "%s", %s and %s
pl: model "%s", %s i %s

en: no layout
pl: brak układu

en: no options
pl: brak opcji

en: Keyboard model
pl: Model klawiatury

en: keyboard model
pl: model klawiatury

en: Keyboard layout
pl: Układ klawiatury

en: keyboard layout
pl: układ klawiatury

en: Keyboard options
pl: Opcje klawiatury

en: Keyboard Update Handlers
pl: Uchwyty aktualizacji klawiatury

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
pl: Zbiór skryptów uruchamianych przy każdym ponownym wczytaniu stanu klawiatury. Przydatne do ponownego wprowadzania ustawień xmodmap

en: modmap file list
pl: lista plików modmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
pl: Lista dostępnych plików modmap z katalogu $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
pl: Domyślna grupa, ustawiana przy tworzeniu okna

en: Keep and manage separate group per window
pl: Przechowywanie i zarządzanie grupami, oddzielnymi dla każdego z okien

en: Save/restore indicators together with layout groups
pl: Zapisywanie/przywracanie wskaźników razem z grupami układów

en: Show layout names instead of group names
pl: Wyświetlanie nazw układów zamiast nazw grup

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
pl: Wyświetlanie nazw układów zamiast nazw grup (ma zastosowanie tylko do wersji XFree obsługujących wiele układów)

en: Load extra configuration items
pl: Wczytanie dodatkowych elementów konfiguracji

en: Load exotic, rarely used layouts and options
pl: Wczytanie egzotycznych, rzadko używanych układów i opcji

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
pl: Powstrzymywanie komunikatu ostrzegawczego "X sysconfig changed"

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
pl: Zezwól na blokadę ikony wskaźnika klawiatury na pasku

en: Show keyboard leds indicator
pl: Pokaż wskaźnik diod klawiatury

en: The Keyboard Preview, X offset
pl: Przesunięcie X podglądu klawiatury

en: The Keyboard Preview, Y offset
pl: Przesunięcie Y podglądu klawiatury

en: The Keyboard Preview, width
pl: Szerokość podglądu klawiatury

en: The Keyboard Preview, height
pl: Wysokość podglądu klawiatury

en: Secondary groups
pl: Grupy drugorzędne

en: The font
pl: Czcionka

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
pl: Czcionka dla wskaźnika układu. Prawidłowy format to "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]".

en: The foreground color
pl: Kolor pierwszoplanowy

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
pl: Kolor pierwszoplanowy dla wskaźnika układu. Prawidłowy format to "R G B", przykładowo "255 0 0".

en: The background color
pl: Kolor tła

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
pl: Kolor tła dla wskaźnika układu. Prawidłowy format to "R G B", przykładowo "255 0 0".

en: Keyboard Layout
pl: Układ klawiatury

en: Keyboard Indicator Test (%s)
pl: Test wskaźnika klawiatury (%s)

en: Indicator:
pl: Wskaźnik:
