libmatekbd 1.25.0 - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Left
ps: کيڼ

en: Up
ps: پاس

en: Right
ps: ښي

en: Print
ps: چاپول

en: Delete
ps: ړنګول

en: Unknown
ps: ناپېژندلی
