libmatekbd 1.25.0 - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Left
rw: Ibumoso

en: Right
rw: Iburyo

en: Print
rw: Gucapa

en: Shift
rw: Gusunika

en: Super
rw: hejuru

en: Delete
rw: Gusiba

en: Unknown
rw: Kitazwi
