libmatekbd 1.25.0 - en to si translation catalogue (34 entries)

en: There was an error loading an image: %s
si: පිළිඹිබුව පුරණයෙදි දෝෂයක් තිබුනි: %s

en: XKB initialization error
si: XKB ආරම්භන දෝෂය

en: Home
si: මුල් පිටුව

en: Left
si: වම

en: Up
si: ඉහළ

en: Right
si: දකුණ

en: Print
si: මුද්‍රණය

en: Delete
si: මකන්න

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: model "%s", %s and %s
si: ආකෘතිය "%s", %s සහ %s

en: no layout
si: සැලසුම නැත

en: no options
si: විකල්ප නැත

en: Keyboard model
si: යතුරු පුවරුවෙ ආකෘතිය

en: keyboard model
si: යතුරු පුවරුවෙ ආකෘතිය

en: Keyboard layout
si: යතුරු පුවරුවෙ සැලසුම

en: keyboard layout
si: යතුරු පුවරුවෙ සැලසුම

en: Keyboard options
si: යතුරු පුවරුවෙ විකල්ප

en: Keyboard Update Handlers
si: යතුරු පුවරුවෙ නවීකරණය පාලනයන්

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
si: යතුරු පුවරුවෙ ස්වභාවය කිනම් හො අවස්තාවක ප්‍රථියෙදුනා,වුවිට ක්‍රියාත්මක වන ඛෙත එකතුවක්. xmodmap මත පදනම්වු වෙනස්කිරිම් නැවත යෙදිම සඳහා ප්‍රයොජනවත්වෙයි

en: modmap file list
si: modmap ගොනු ලැයිස්තුව

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
si: $HOME නාමාවලිය තුල ඇති modmap ගොනු ලැයිස්තුව.

en: Default group, assigned on window creation
si: කවුළුව නිර්මාණය විමෙදි, සාමාන්‍ය සමුහය යොමුකරන්න

en: Keep and manage separate group per window
si: එක් කවුළුවකට වෙන් වු සමුහය බැගින් තබාන්න සහ පාලනය කරන්න

en: Save/restore indicators together with layout groups
si: සැලසුම් සමුහ සමඟ දර්ශක සුරකින්න/නැවත පිහිටුවන්න

en: Show layout names instead of group names
si: සමුහ නම් වෙනුවට සැලසුම් නම් පෙන්වන්න

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
si: සමුහ නම් වෙනුවට සැලසුම් නම් පෙන්වන්න (බහු සැලසුම් සහය ලබාදෙන XFree වෙළුම් සඳහා පමණි)

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
si: "X sysconfig වෙනස්විය" අවවාදාත්මක පනිවිඩය යටපත් කරන්න

en: The Keyboard Preview, X offset
si: යතුරු පුවරුවෙ පෙර දැක්ම,  X සමතල

en: The Keyboard Preview, Y offset
si: යතුරු පුවරුවෙ පෙර දැක්ම, Y සමතල

en: The Keyboard Preview, width
si: යතුරු පුවරුවෙ පෙර දැක්ම, පළල

en: The Keyboard Preview, height
si: යතුරු පුවරුවෙ පෙර දැක්ම, උස

en: Secondary groups
si: ද්විතීක සමුහ

en: Keyboard Indicator Test (%s)
si: යතුරු පුවරුවෙ දර්ශකය පරික්‍ෂාව (%s)

en: Indicator:
si: දර්ශකය:
