libmatekbd 1.25.0 - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: There was an error loading an image: %s
sk: Nastala chyba pri načítaní obrázku: %s

en: XKB initialization error
sk: Chyba inicializácie XKB

en: Home
sk: Domov

en: Left
sk: Vľavo

en: Up
sk: Hore

en: Right
sk: Vpravo

en: Enter
sk: Výsledok

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Print
sk: Tlačiť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
sk: Rozloženie klávesnice „%s“
    Copyright &#169; X.Org Foundation a prispievajúci k XKeyboardConfig
    Licencovanie si pozrite v metadátach balíka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Keyboard Layout "%s"
sk: Rozloženie klávesnice „%s“

en: model "%s", %s and %s
sk: model „%s“, %s a %s

en: no layout
sk: bez rozloženia

en: no options
sk: bez možností

en: Keyboard model
sk: Model klávesnice

en: keyboard model
sk: model klávesnice

en: Keyboard layout
sk: Rozloženie klávesnice

en: keyboard layout
sk: rozloženie klávesnice

en: Keyboard options
sk: Možnosti klávesnice

en: Keyboard Update Handlers
sk: Obsluhy aktualizácie klávesnice

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
sk: Skupina skriptov určená na spustenie vždy, keď dôjde k opätovnému načítaniu stavu klávesnice. Je to užitočné na opakované použitie zmien v „xmodmap“

en: modmap file list
sk: zoznam súborov „modmap“

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
sk: Zoznam súborov „modmap“ v priečinku $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
sk: Predvolená skupina, priradená pri vytvorení okna

en: Keep and manage separate group per window
sk: Udržiavať a spravovať samostatnú skupinu pre každé okno

en: Save/restore indicators together with layout groups
sk: Ukladať/obnovovať indikátory spoločne so skupinami rozloženia

en: Show layout names instead of group names
sk: Zobraziť názvy rozložení namiesto názvov skupín

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
sk: Zobraziť názvy rozložení namiesto názvov skupín (iba u verzií XFree podporujúcich viacnásobné rozloženia)

en: Load extra configuration items
sk: Nahrať prídavné položky nastavenia

en: Load exotic, rarely used layouts and options
sk: Načítať exotické, zriedka používané rozloženia a možnosti

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
sk: Potlačiť varovnú správu o „zmene systémového nastavenia X“

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
sk: Umožniť zakázanie ikony indikátora klávesnice na paneli

en: Show keyboard leds indicator
sk: Zobraziť indikátor LED diód klávesnice

en: The Keyboard Preview, X offset
sk: Náhľad klávesnice, posun X

en: The Keyboard Preview, Y offset
sk: Náhľad klávesnice, posun Y

en: The Keyboard Preview, width
sk: Náhľad klávesnice, šírka

en: The Keyboard Preview, height
sk: Náhľad klávesnice, výška

en: Secondary groups
sk: Sekundárne skupiny

en: The font
sk: Písmo

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
sk: Písmo indikátora rozloženia. Táto hodnota by mala byť vo formáte „[ZOZNAM-RODINY] [MOŽNOSTI-ŠTÝLU] [VEĽKOSŤ]“.

en: The foreground color
sk: Farba popredia

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
sk: Farba popredia indikátora rozloženia. Táto hodnota by mala byť vo formáte „R G B“, napríklad „255 0 0“.

en: The background color
sk: Farba pozadia

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
sk: Farba pozadia indikátora rozloženia. Táto hodnota by mala byť vo formáte „R G B“, napríklad „255 0 0“.

en: Keyboard Layout
sk: Rozloženie klávesnice

en: Keyboard Indicator Test (%s)
sk: Test Indikátora klávesnice (%s)

en: Indicator:
sk: Indikátor:
